Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Одеський морехідний коледж рибної промисловості ім. О. Соляника (048) 725-84-77
м. Одеса, вул. Мечнікова 130  (карта)
http://omurp.org.ua

інформація підтверджена

Одеський морехідний коледж рибної промисловості ім. О. Соляника

Заклад вищої освiти "Одеський морехідний колледж рибної промисловості імені Олексія Соляника" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Одеський морехідний коледж рибної промисловості імені Олексія Соляника (ОМК РП ім. О. Соляника) є базою підготовки фахівців рибопромислового, транспортного, та допоміжних флотів, а також берегових підприємств галузі; було засновано Постановою Ради Міністрів СРСР за № 365 від 03.03. 54 р.

Коледж є асоційованим членом Міжнародної асоціації лекторів морського англійської мови (Світовий морський університет Швеція), Інституту морської інженерії та технології (Великобританія), бере участь в міжнародній програмі з обміну студентами STEP UP (Лондон).

За 64 рока існування підготовлено більше 17 тисяч фахівців, які успішно працюють як на теренах нашої країни, так і за її межами. Загальна чисельність співробітників коледжа становить 180 осіб, які забезпечують навчання та виховання курсантів на денному та студентів на заочному відділеннях. На теперішній час контингент коледжа становить близько 2500 осіб.

Курсанти, зараховані в коледж на бюджетну форму, забезпечуються навчанням, проживанням в екіпажі, харчуванням і обмундируванням за рахунок коштів, виділених державним бюджетом.

Абітурієнти, які за рейтингом не отримали права вступу на бюджетну форму навчання мають право брати участь у конкурсі на контрактну форму навчання (фінансування за кошти фізичних або юридичних осіб).

Умови навчання

Для якісної підготовки курсантів коледжа має відповідну матеріально-технічну базу. Коледж приймає на навчання осіб з базовою загальною середньою освітою та повною загальною середньою освітою. Терміни навчання на денному відділенні становлять 4 та 3 роки відповідно.

Навчальний процес

Лабораторії, навчальні кабінети, навчально-виробничі майстерні, комп’ютерні класи оснащені навігаційним обладнанням, вимірювальними і пошуковими приладами, необхідними тренажерами, механізмами, стендами, макетами. Велика увага в коледжа приділяється підготовці курсантів до виробничої практики. Навчально-виховний процес забезпечують 84 викладачі, чий професійний рівень дозволяє якісно підготувати фахівців флоту.

Для курсантів

В коледжi створені всі умови для навчання, проживання та відпочинку курсантів. Іногородні курсанти проживають в упорядкованому гуртожитку (екіпажі). До послуг курсантів затишні їдальня і буфет. Якісно підготуватися до занять можна в бібліотеці або в читальній залі. Кваліфіковану медичну допомогу курсанти отримують в санчастині коледжа.

В коледжі є спортивне містечко з футбольним полем, яке має синтетичне покриття та освітлення софітами, спортивна та тренажерна зали. В актовій залі коледжа курсанти у вільний час мають можливість займатися в колективах

Мета навчання

Після закінчення училища випускники одержують сертифікат компетенції офіцерського складу.

Одеський морехідний коледж рибної промисловості ім. О. Соляника проводить підготовку за такими напрямами:

  • Транспорт

    • Річковий та морський транспорт
  • Електрична інженерія

    • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
    • Енергетичне машинобудування

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 23.10.2018