Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Шосткинське медичне училище (05449) 6-51-80, 4-66-05
Сумська обл., м. Шостка, вул. Марата 43  (карта)
http://www.shomu.com.ua

Шосткинське медичне училище

Вищий комунальний навчальний заклад "Шосткинське медичне училище" Сумської обласної ради - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Наше медичне училище засноване в 1990 році. Воно входить до структури вищих навчальних закладів І рівня системи підготовки молодших спеціалістів України і підпорядковане управлінню охорони здоров'я Сумської облдержадміністрації.

Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" за спеціальностями "Сестринська справа", "Лікувальна справа", "Фармація" на базі 9 класів, 11 класів.

Училище забезпечує отримання студентами, які навчаються на базі 9 класів, повної загальної середньої освіти. За час існування училища підготовлено понад 1270 фахівців.

Велику роботу по підготовці кваліфікованих спеціалістів проводить колектив співробітників, який налічує 45 чоловік. 29 викладачів-сумісників. Викладачі-лікарі училища Шарун Г. В., Надєл В. О. та інші мають великий практичний досвід роботи.

З кожним роком зміцнюється матеріально-технічна база училища. В навчальному корпусі розташовано 32 кабінети та лабораторії для занять, функціонує 10 навчальних кімнат на базах ЦРЛ. Проведення теоретичних занять на фармацевтичному відділенні відбувається в аптеках міста.

В училищі є 2 комп’ютерних класи, бібліотека, спортивний, актовий зали, буфет. Крім того у нас працюють предметні гуртки, спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності. Навчально-виховний процес відбувається згідно сучасних вимог підготовки фахівця. Викладачі ефективно використовують в своїй роботі інноваційні технології, навчання, особистістно зорієнтований підхід, педагогіку співпраці.

В училищі діє загін волонтерів при "Клініці, дружній до молоді", який співпрацює з молоддю міста та центром інвалідів "Турбота".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014