Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чернігівський кооперативний технікум (0462) 676-036, 645-887
м. Чернігів, вул. Горького 3  (карта)
http://kooptex.org

Чернігівський кооперативний технікум

Чернігівський кооперативний технікум — сучасний вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, який здійснює фахову підготовку молодших спеціалістів, як для системи споживчої кооперації, так і для організацій і підприємств інших форм власності

Загальна інформація

Наш технікум корінням вплетений у розвиток вітчизняної науки та економіки. Заснований він 15 березня 1922 року, і за час свого існування підготував більше 25 тис. фахівців. Багато випускників досягли високої професійної майстерності, займають керівні посади, відзначені державними нагородами.

Матеріально-технічна база нашого навчального закладу відповідає вимогам сьогодення. У процесі теоретичного і практичного навчання задіяно просторі аудиторії, навчальні кабінети та лабораторії, комп’ютерні класи, об’єднані в локальну мережу з виходом в Інтернет, навчально-виробничі майстерні, бібліотека, читальна, актова, спортивна, тренажерна зали, їдальня. Всі студенти забезпечуються гуртожитком.

Висококваліфікований педагогічний колектив технікуму забезпечує якісну фахову підготовку спеціалістів.

Високий професіоналізм і науковість, повага до людини, вірність високим культурним цінностям, любов до Батьківщини, оптимізм і завзята праця -- ось цінності, які шанують в технікумі. В навчальний процес запроваджуються інноваційні та інформаційні технології навчання. Створюється банк електронних підручників. Впроваджена модульно-рейтингова система контролю знань студентів, розробляється методика використання віртуально-тренінгової системи організації самостійної роботи студентів.

Технікум входить в навчально-методичні комплекси з Полтавським університетом споживчої кооперації України, Національним університетом харчових технологій, де випускники мають можливість продовжувати навчання за скороченим терміном і отримувати освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр", "спеціаліст", "магістр".

На базі технікуму діє заочний факультет Полтавського університету споживчої кооперації України з підготовки спеціалістів за скороченим терміном навчання за фахами "Облік і аудит" та "Товарознавство та комерційна діяльність", що дає можливість нашим випускникам продовжувати навчання в стінах технікуму.

Технікум є лауреатом Міжнародного відкритого Рейтингу популярності і якості товарів "Золота Фортуна".

Сьогодні ми горді собою, гордимося своїми студентами і випускниками і щиро віримо, що створене нашим поколінням буде гідним продовженням традицій навчального закладу.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014

Елена Минько
Молодший спеціаліст на базі 9 та 11 класів. Денна та заочна форма. Бухгалтерський облік Товарознавство та комерційна діяльність Правознавство Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів Робітничі професії (11 кл): Електромеханік торговельного та холодильного устаткування (3,4 р.) (після 9 та 11кл.); Тістороб (2,3 р.)-Пекар (2,3,4 р.); Секретар керівника - Оператор комп’ютерного набору (ІІ кат.); Діловод; Агент з постачання; Продавець продовольчих товарів (3 р.); Продавець непродовольчих товарів (3 р.); Кондитер (3 р.); Кухар (3, 4 р.), підвищення кваліфікації Кухар 5 р.