Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Харківський обліково-економічний технікум-інтернат імені Ф. Г. Ананченка (057) 370-30-52, 370-51-84, 370-20-19
м. Харків, вул. Полтавський шлях 133  (карта)
http://khoeti.com.ua

Харківський обліково-економічний технікум-інтернат імені Ф. Г. Ананченка

Харківський обліково-економічний технікум-інтернат імені Ф. Г. Ананченка - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Харківський обліково-економічний технікум-інтернат ім. Ф. Г. Ананченка заснований у липні 1935 року, коли у місті Харкові була відкрита перша в Україні професійно-технічна школа для інвалідів з підготовки рахівників.

У січні 1967 року Харківська середня спеціальна школа-інтернат перейменована у Харківський обліково-економічний технікум-інтернат ім. Ф. Г. Ананченка.

Директор –Галкіна Ольга Андріївна, кандидат економічних наук, очолює колектив досвідчених фахівців, серед яких викладачі-методисти, викладачі першої та вищої категорій, вихователі, реабілітологи, психологи, лікарі, юристи та інші спеціалісти.

У 2010 році Харківському обліково-економічному технікуму-інтернату ім. Ф. Г. Ананченка виповнилося 75 років від дня заснування.

Протягом останніх 14 років підготовка молодших спеціалістів відбувається за напрямами:

  • "Бухгалтерський облік";
  • "Соціальна робота".

На сьогодні в технікумі навчається 250 студентів на денному та заочному відділеннях. В навчальному корпусі працюють 23 предметних кабінету, бібліотека з читальною залою, актова зала на 350 місць, спортивна зала, кімната відпочинку, обрядова, їдальня, медпункт, гуртожиток.

Студенти-інваліди, які навчаються на денному відділенні знаходяться на державному забезпеченні: безкоштовно проживають у гуртожитку, мають 4-х разове харчування та цілодобове медичне обслуговування.

В поточному навчальному році колектив викладачів розпочав роботу над методичною темою: "Формування професійних компетенцій у студентів, як фактор досягнення нового рівня конкурентоспроможності майбутніх спеціалістів", що є продовженням роботи над досягненням основної мети: навчання і виховання майбутніх спеціалістів з числа дітей з особливими потребами, залучення їх до суспільного життя і корисної праці.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014