Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Стахановський машинобудівний технікум (064) 444-61-01
Луганська обл., м. Стаханов, вул. Літке 10  (карта)
http://smt.lg.ua

Стахановський машинобудівний технікум

Стахановський машинобудівний технікум - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Стахановський машинобудівний технікум почав свою діяльність у 1955 році на базі Дніпропетровського індустріального технікуму як учбово-консультаційний пункт (УКП). У 1971 році учбово-консультаційний пункт реорганізований в філіал Ворошиловградського машинобудівного технікуму. На цей час Стахановський машинобудівний завод передав УКП два навчальних корпуси, обладнання, що дало можливість вести підготовку спеціалістів середньої ланки машинобудівного профілю.

За проханням адміністрації заводів і завдяки творчій роботі викладачів, по рекомендації міського виконавчого комітету м. Стаханова і узгодженню з Міністерством вищої і середньої спеціальної освіти СРСР (лист від 19 грудня 1973 р. №92-02-432 09-6-11). Міністерство важкого, енергетичного і транспортного машинобудування СРСР видало наказ від 26 грудня 1973 р. № 543 про реорганізацію Кадіївського філіалу Ворошиловградського машинобудівного технікуму у Кадіївський вечірній машинобудівний технікум.

Зміна суспільства вимагала поєднати учбовий процес із виробництвом. Технікум разом з підприємствами провів велику роботу по підготовці спеціалістів середньої ланки під конкретне робоче місце. Наказом Міністерства освіти і науки України від 10.10. 2001р. за №574 Стахановський машинобудівний технікум почав функціонувати як самостійний заклад, маючи денне та заочне відділення.

Матеріально-технічна база

Технікум має багату навчально-матеріальну базу. 11 аудиторій, 7 лабораторій обладнанні сучасними пристроями, устаткуванням, макетами, моделями, технічними засобами навчання, комп'ютерною технікою, верстатами с ЧПК, промисловими роботами вітчизняного та закордонного виробництва. Ведеться обладнання лабораторії з комп'ютерної техніки ЕОМ нового покоління.

Забезпечення навчального процесу

На сучасному етапі у технікуму навчаються студенти за 5 спеціальностями:

  • 5.05050302 "Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях"
  • 5.05050401 "Зварювальне виробництво"
  • 5.05070201 "Виробництво електричних машин і апаратів"
  • 5.03050901 "Бухгалтерський облік"
  • 5.05010301 "Розробка програмного забезпечення"

Підготовку молодших спеціалістів технікум веде за договорами: "Технікум - підприємства - студент" і "Технікум - студент". Це дає можливість готувати спеціалістів під конкретне робоче місце як на основі державного замовлення так і з частковою оплатою.

Підприємства постійно з технікумом працюють у співдружності за підвищенням кваліфікації інженерно-технічних працівників з основ маркетингу, ринкової економіки, техніки безпеки і з інших напрямків, а в свою чергу підприємства є базою для проходження переддипломної практики, проведення лабораторно-практичних робіт, екскурсій.

За договорами з Центром зайнятості населення м. Стаханова проводилися курси з підготовки бухгалтерів.

Технікум працює у співдружності зі Стахановським вищим професійно-технічним училищем №82 і ПТУ №9. Викладачі технікуму на своїй учбовій базі проводять лабораторно-практичні заняття з учнями училищ, а викладачам училищ допомагають у розробці навчально-матеріальної документації по предметам машинобудівного профілю.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014