Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Петрівський державний аграрний технікум (04855) 9-41-3
Одеська обл., Комінтернівський р-н, с. Петрівка, вул. Куриса 9  (карта)
http://pdat.pp.net.ua

Петрівський державний аграрний технікум

Петрівський державний аграрний технікум - це один з найстаріших сільськогосподарських навчальних закладів України

Загальна інформація

Петрівський державний аграрний технікум є вищим закладом освіти І рівня акредитації, який здійснює освітню кваліфікаційну діяльність з метою задоволення освітніх потреб суспільства.

Основним завданням Петрівського державного аграрного технікуму є підготовка висококваліфікованих спеціалістів сільського господарства. У технікумі існує шість спеціальностей на чотирьох відділеннях денної форми навчання:

  • "Агрономія".
  • "Зооветеринарія".
  • "Ветеринарна медицина".
  • "Механізація сільського господарства".
  • "Організація і технологія ведення фермерського господарства".
  • "Землевпорядкування".

Заочна форма навчання в технікумі дає можливість здобути спеціальності:

  • Технік-механік сільського господарства.
  • Фермер.
  • Землевпорядник.

Контингент студентів становить 1199 чоловік, у тому числі на стаціонарному навчанні — 987, на заочному навчанні — 212.

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес здійснюється з урахуванням інноваційних технологій навчання та орієнтується на формування гармонійно розвиненої особистості. Підготовку фахівців здійснюють висококваліфіковані викладачі, які мають тісний зв'язок з виробництвом. Серед них викладачів вищої категорії 30 відсотків, спеціалістів І категорії - 42 відсотки.

Підготовка майбутніх спеціалістів здійснюється в чотирьох корпусах, де розміщені кабінети і лабораторії циклів дисциплін з професійної підготовки. Технікум поєднує в собі навчальну частину та дослідницьке господарство, де студенти мають можливість закріпити свої теоретичні знання на практиці. Тож і результати навчання високі: 62 випускники в минулому році отримали дипломи з відзнакою.

Петрівський державний аграрний технікум створює умови для високопродуктивної праці, повного розкриття творчих можливостей і здібностей всіх членів колективу, їх професійного росту. Студенти нашого технікуму мають все необхідне не тільки для навчання та виховання, а й для реалізації своїх творчих потенціалів.

Завідувачі відділень, класні керівники, викладачі, вихователі систематично ведуть цілеспрямовану роботу з патріотичного виховання молоді. Працюють студклуб, бібліотека, спортивні секції.

При кабінетах і лабораторіях функціонують гуртки технічної творчості, а в гуртожитках клуби за інтересами: "Молоді господині", "Господар", "В'язання" тощо. Роботи їх учасників щорічно демонструються на виставках технічної творчості.

При студентському клубі діють гуртки художньої самодіяльності: вокальний, художнього читання, клуб КВК, шейпінгу, фольклорний колектив пісні та танцю, духовий оркестр, хоровий колектив викладачів та працівників технікуму, СТЕМ (студентський театр естрадних мініатюр).

Художні колективи Петрівського державного технікуму — неодноразові учасники та лауреати районних, обласних фестивалів художньої самодіяльності та Всеукраїнського фестивалю художньої творчості серед колективів аграрних вищих навчальних закладів "Софіївські зорі".

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

По закінченні технікуму кращі випускники за їх бажанням і за результатами співбесіди зараховуються на III курс Одеського державного аграрного університету на відділення "Механізація сільського господарства".

При технікумі відкрито філію факультету механізації сільського господарства Одеського аграрного державного університету, де мають змогу заочно навчатись випускники відділення.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.11.2014