Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Макіївський металургійний технікум (0623) 22-17-56
Донецька обл., м. Макіївка, вул. Папаніна 9  (карта)
http://mmt.net.ua/

Макіївський металургійний технікум

Макіївський металургійний технікум - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Майже 80 років існує Макіївський металургійний технікум. Наш технікум – один із провідних і найпрестижніших вищих навчальних закладів Донецької області.

В даний час Макіївський металургійний технікум - це вищий навчальний заклад 1 рівня акредитації, який готує кваліфікованих фахівців.

Навчальний процес у технікумі забезпечують 89 викладачів, у тому числі:

  • Заслужений вчитель України;
  • Викладачі - методисти;
  • 36 викладачів вищої, 27 викладачів І, 9 викладачів ІІ категорій та 10 спеціалістів.

В технікумі функціонує 4 відділення по спеціальностям:

  • електротехнічне (спеціальності ТРМП, КВ, ЕА, ЕПП);
  • металургійне (спеціальності ОТ, ОМЛ, Е, Ф);
  • транспортне (спеціальність ПЕ, ОПЗТ, ОПСТ);
  • економіко – технологічне (всі спеціальності).

За роки свого існування навчальний заклад дав путівку в життя тисячам випускників.

У сучасних умовах нестабільності економіки, змін форм власності, в умовах конкуренції виробників, випускники технікуму, за відгуками, що отримуємо, характеризують себе як професійно підготовлені спеціалісти, які здатні працювати в ринкових умовах. Цьому сприяє перехід навчального процесу на підготовку фахівців за освітньо-професійними програмами, зміст яких створює умови для підготовки спеціалістів у відповідності до вимог діючих стандартів та розвитку творчого підходу до навчально-виховного процесу.

Основна функція технікуму - підготовка конкурентоздатних фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем - молодший спеціаліст, який може працювати в металургійних, коксохімічних, залізничних, автотранспортних підприємствах та організаціях різних форм власності та приватного бізнесу, які здатні вирішувати виробничі питання на рівні сучасних вимог життя.

Для навчання в технікумі створена сучасна матеріально-технічна база: комп'ютерні класи, навчальні лабораторії і майстерні, спортивний та актовий зали, бібліотека з книжковим фондом, який може забезпечити необхідний рівень примірників, та читальним залом, кабінети з усіх навчальних дисциплін і все необхідне для успішного навчання.

Створені умови реалізації ступеневої освіти. Пріоритетним завданням нашого технікуму є сприяння працевлаштуванню наших випускників, продовження навчання в вищих навчальних закладах III –IV рівня акредитації.

Методична робота в технікумі спрямована на підвищення якості викладання, впровадження у навчальний процес новітніх, в тому числі комп'ютерних, технологій навчання та виховання, організації науково-дослідницької роботи, самостійного вивчення матеріалу, духовному розвитку особистості, патріотичному вихованню, пропаганді здорового способу життя.

Одним із напрямків роботи є прищеплення любові до обраної професії, бажання кожного бути корисним людям, служити народу і Батьківщині, дотримуючись законів, використовуючи знання, здобуті під час навчання в технікумі. Цій меті підпорядковане викладання всіх предметів навчального плану.

Якщо Ви вирішили відповідально поставитися до свого першого кроку у доросле життя - наш вищий навчальний заклад з гостинністю відкриє перед Вами свої двері і надасть Вам змогу повної реалізації Ваших здібностей і уподобань.

Диплом Макіївського металургійного технікуму - це надійний "стартовий капітал" щодо найкращого "першого вкладення" на шляху Вашого життєвого успіху!

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014