Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Красноградський технікум механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка (05744) 7-20-58, 7-30-75, 7-32-23
Харківська обл., м. Красноград, вул. Жовтнева 56  (карта)
http://ktmsg.com.ua

Красноградський технікум механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка

Красноградський технікум механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Головним завданням Красноградського технікуму механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка є підготовка фахівців зі спеціальностей:

  • "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва",
  • "Монтаж, обслуговування та ремонт електромеханічних установок в агропромисловому комплексі",
  • "Бухгалтерський облік",
  • "Комерційна діяльність" (спеціальність відкрита у 2004 році),
  • "Організація виробництва" (спеціальність відкрита у 2010 р).

Зі спеціальностей "Бухгалтерський облік" і "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва" підготовка фахівців ведеться як на денній, так і на заочній формах навчання, а з решти спеціальностей - лише на денній.

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес у технікумі забезпечують 58 викладачів, 9 лаборантів та 14 майстрів виробничого навчання. Вищу категорію мають 28 викладачів, з них 8 – викладачі-методисти, є 1 старший викладач і 1 кандидат технічних наук.

У технікумі проводиться велика методична робота. Викладачі беруть участь у роботі обласних науково-практичних конференцій педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, за що неодноразово нагороджувалися грамотами і дипломами Головного управління освіти і науки Харківської області.

Педагогічний колектив КТМСГ нагороджений дипломом навчально-методичного центру по підготовці молодших спеціалістів Міністерства аграрної політики України.

Викладачі і студенти є постійними учасниками виставок кращих навчально-методичних матеріалів та технічної творчості навчально-методичного центру по підготовці молодших спеціалістів, де неодноразово посідали серед 118 технікумів призові місця.

Роботи багатьох викладачів занесені до каталогу кращих методичних матеріалів Навчально-методичного центру.

Ряд наших викладачів є авторами та співавторами підручників.

Все це сприяє зростанню рейтингу Красноградського технікуму.

Матеріально-технічна база

Красноградський технікум механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка проводить навчально-виховний процес у 4-х двоповерхових корпусах, де створено 35 навчальних лабораторій та 32 навчальних кабінети. У головному корпусі технікуму є спортивний зал, бібліотека, читальний зал.

Студентам надається можливість проживати в 5-ти поверховому гуртожитку.

Технікум має навчально-дослідне господарство з земельним фондом 131 га, з яких 84 га –це орна земля.

Для автомобілів і тракторів побудовані гаражі, в яких знаходяться автомобілі КамАЗ, ГАЗ, CHERRYAMULET та ін., а також енергонасичені трактори серії Т, ХТЗ та ін. марки тракторів класу 20, 14, 9 кН. Є спеціальні навіси для комбайнів (зернозбирального, кукурудзозбирального, бурякозбирального) та іншої сільськогосподарської техніки.

Для технічного обслуговування та ремонту техніки створено пункт технічного обслуговування тракторів та автомобілів – навчально-виробнича майстерня, в якій студенти набувають навичок роботи на металорізальних верстатах, зі слюсарної, ковальської, електрозварювальної справи, з ремонту машин.

У процесі навчання студенти беруть участь у випуску товарної продукції, виготовляють слюсарний інструмент, ремонтують трактори, автомобілі, сільськогосподарські машини.

До послуг викладачів та студентів є 4 комп’ютерних класи, які мають вихід до мережі Інтернет. Ці класи використовуються при викладанні навчальних дисциплін "Комп’ютеризація сільського господарства", "Комп’ютеризація обліково-обчислювальних робіт", "Основи інформатики" та ін., а також при виконанні робіт з курсового проектування.

Викладачі технікуму відповідально ставляться до організації і проведення практичних занять. Так, для проведення навчальної практики студентів спеціальності "Бухгалтерський облік" створено навчальну бухгалтерію, де для кожного студента відведене комп’ютеризоване робоче місце.

А для практичної підготовки продавців спеціальності "Комерційна діяльність" створений навчально-практичний комплекс "Росток".

Своїми робочими місцями та матеріально-технічним забезпеченням для здійснення практичного навчання можуть похвалитися і наші механіки, електрики, організатори.

На кожному відділенні, аби забезпечити виконання навчальної програми, створено відповідні кабінети та лабораторії. При навчальних кабінетах і лабораторіях працюють гуртки технічної творчості, науково-пошукові товариства, а також гуртки декоративно-прикладного мистецтва, Роботи гуртківців експонуються на виставці технічної творчості в межах технікуму, області й на Всеукраїнських виставках.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014