Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Костопільський будівельно-технологічний технікум НУВГП (03657) 2-12-11
Рівненська обл., м. Костопіль, вул. Степанська 14-а  (карта)
http://kbtt.do.am

Костопільський будівельно-технологічний технікум НУВГП

Костопільський будівельно-технологічний технікум Національного університету водного господарства та природокористування - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Історія розвитку Костопільського будівельно-технологічного технікуму НУВГП бере свій початок у 1986 році, коли на виробничій базі Костопільського ДБК було створено СПТУ №14 з плановим контингентом 450 осіб. Училище проводило підготовку кваліфікованих робітників, які по закінченню навчання, в основному, направлялися для працевлаштування на підприємство.

В 1997 році наказом Міністерства освіти і науки України №170 від 09.06. 1997 року Костопільське СПТУ №14 ліквідовано та створено філію ВПУ №1. Навчально-матеріальна база училища знаходилась на території ДБК.

2 липня 2000 року на базі ПТУ-10 міста Рівне та філії ВПУ-1 міста Костопіль створений Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування. Наказом Міністерства освіти і науки України №304 від 12.07. 2000 року Костопільську філію Рівненського вищого професійно-технічного училища №1 ліквідовано з 01 серпня 2000 року.

Зміна форми власності на Костопільському ДБК унеможливила існування навчально-матеріальної бази на території створеного ТзОВ "Свіспан Лімітед". Для Костопільського відділення були передані в безоплатну довгострокову оренду чотириповерховий навчальний корпус за адресою м. Костопіль, вул. Степанська, 14а, два поверхи гуртожитку за адресою м. Костопіль, вул. Грушевського, та укладений договір оренди приміщень з ВАТ "Костопільський склозавод", під навчально-виробничі майстерні за адресою м. Костопіль, вул. Гвардійська, 7.

Було проведено капітальний ремонт та переобладнання наданих приміщень під навчальні у досить короткі строки, що дозволило розпочати новий 2001-2002 навчальний рік уже на новій базі.

У 2000, 2001 роках у Костопільському відділенні Технічного коледжу проведена робота по ліцензуванню підготовки молодших спеціалістів за спеціальностями "Будівництво та експлуатація будівель і споруд", "Хіміко-механічна переробка деревини і деревних матеріалів", що дозволило у 2001 році розпочати підготовку молодших спеціалістів за вказаними спеціальностями, також під керівництвом директора коледжу Яцкова М. В. творчою групою Костопільського відділення технічного коледжу розроблений державний стандарт професійно-технічної освіти за професією "Оператор склоформувальних машин".

Постійно поповнюється та покращується матеріальне забезпечення навчального процесу, а саме: був створений комп’ютерний клас, придбані необхідні матеріали та інструменти для проведення виробничого навчання, навчальна література.

В розпорядження технікуму Костопільським відділом культури було передано раніше підпорядковане їм приміщення, що знаходиться безпосередньо біля навчального закладу.

Силами нашого закладу був проведений ремонт даної споруди, відремонтовано дах та відновлено естетичний вигляд. Це дало можливість і базу для функціонування гуртка художньої самодіяльності, колектив якого постійно завойовує призові місця на районних та обласних культ. масових заходах, фестивалях і концертах. Дана будівля вміщає в собі не лише культурно-розважальну студію, а й досить потужну бібліотеку. Вона займає понад 100 м2, які вміщують читальний зал та зали зберігання літератури.

Щороку послугами бібліотеки користуються близько 500 учнів та студентів. Вони мають можливість користуватися книжковим фондом, що налічує понад 13000 примірників, значна більшість яких становить науково-технічну літературу, яка необхідна для вивчення профілюючих предметів.

Крім науково-технічної є також художня література і здійснюється передплата на періодику. В бібліотеці постійно проводяться книжкові виставки до знаменних дат, огляди-композиції, індивідуальна робота з читачами, огляд періодичної преси і обговорення статей.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014