Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Комсомольський політехнічний технікум (053) 482-23-33
Полтавська обл., м. Комсомольськ, вул. Миру 2  (карта)
http://komspolytech.ucoz.ua

Комсомольський політехнічний технікум

Комсомольський політехнічний технікум - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Комсомольський політехнічний технікум – це єдиний вищий навчальний заклад І рівня акредитації в місті, покликаний задовольняти потреби в молодших спеціалістах відповідного профілю як базових підприємств, так і регіону в цілому. Базове підприємство технікуму - ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат". Між комбінатом та навчальним закладом існує тісний взаємозв'язок. Студенти проходять виробничу практику у структурних підрозділах комбінату, випускники поповнюють лави працівників.

Головне завдання технікуму - забезпечення професійної загальноосвітньої та загальнокультурної підготовки спеціалістів на основі міцного зв'язку навчання з виробництвом, практичної підготовки студентів на навчально-виробничій базі з залученням їх безпосередньо до виробничого процесу.

Технікум готує молодших спеціалістів денної форми навчання за спеціальностями:

  • "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів";
  • "Обслуговування і ремонт обладнання металургійних підприємств";
  • "Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання і автоматичних пристроїв"
  • "Будівництво та експлуатація будівель і споруд";
  • "Відкрита розробка корисних копалин";
  • "Економіка підприємства";

та заочної форми навчання за спеціальностями:

  • "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів";
  • "Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання і автоматичних пристроїв";
  • "Економіка підприємства";
  • "Будівництво та експлуатація будівель і споруд".

Історія

Історія технікуму розпочалась в 1967 році, коли в молодому селищі на Дніпрі, яке в 1961 році стало ударною комсомольською будовою, був відкритий вечірній філіал Криворізького технікуму рудникової автоматики. І на той час очолив заклад Бонь Іван Васильович. Згідно з наказом Міністерства чорної металургії УРСР від 06.06. 1967 року за № 213 створено Кременчуцький гірничий технікум.

1968 рік став знаменним в житті навчального закладу. Були прийняті перші студенти за денною формою навчання на спеціальності "Промислове і цивільне будівництво", "Гірнича електротехніка", "Збагачення руд". Перша педагогічна рада відбулась 24 серпня 1968 року на якій були присутні 24 викладачі. Очолив колектив Кременчуцького гірничого технікуму Василь Никанорович Булло.

В 1970-1971 роках був побудований навчальний 3-поверховий корпус з актовим і спортивними залами, навчально-виробничими майстернями. В цей же час зданий в експлуатацію студентський гуртожиток на 515 місць, а в 1974 році – другий студентський гуртожиток на 450 місць. Значний внесок в розвиток матеріально-технічної бази внесли директори технікуму Василь Никанорович Булло, Черкасов В’ячеслав Андрійович.

В 1976 році розпочато, а в 1984 році закінчено будівництво дев’ятиповерхового навчально-лабораторного та адміністративного корпусу. Побудовано також господарсько-побутовий корпус, в якому розміщені: спортивні зали, актовий зал, Будинок культури, бібліотека з книгосховищем на 99500 книг, читальний зал.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014