Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(053) 482-23-33 Полтавська обл., м. Комсомольськ, вул. Миру 2 (карта) http://komspolytech.ucoz.ua |
Комсомольський політехнічний технікум
Комсомольський політехнічний технікум - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації
Комсомольський політехнічний технікум – це єдиний вищий навчальний заклад І рівня акредитації в місті, покликаний задовольняти потреби в молодших спеціалістах відповідного профілю як базових підприємств, так і регіону в цілому. Базове підприємство технікуму - ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат". Між комбінатом та навчальним закладом існує тісний взаємозв'язок. Студенти проходять виробничу практику у структурних підрозділах комбінату, випускники поповнюють лави працівників.
Головне завдання технікуму - забезпечення професійної загальноосвітньої та загальнокультурної підготовки спеціалістів на основі міцного зв'язку навчання з виробництвом, практичної підготовки студентів на навчально-виробничій базі з залученням їх безпосередньо до виробничого процесу.
Технікум готує молодших спеціалістів денної форми навчання за спеціальностями:
- "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів";
- "Обслуговування і ремонт обладнання металургійних підприємств";
- "Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання і автоматичних пристроїв"
- "Будівництво та експлуатація будівель і споруд";
- "Відкрита розробка корисних копалин";
- "Економіка підприємства";
та заочної форми навчання за спеціальностями:
- "Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів";
- "Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання і автоматичних пристроїв";
- "Економіка підприємства";
- "Будівництво та експлуатація будівель і споруд".
Історія технікуму розпочалась в 1967 році, коли в молодому селищі на Дніпрі, яке в 1961 році стало ударною комсомольською будовою, був відкритий вечірній філіал Криворізького технікуму рудникової автоматики. І на той час очолив заклад Бонь Іван Васильович. Згідно з наказом Міністерства чорної металургії УРСР від 06.06. 1967 року за № 213 створено Кременчуцький гірничий технікум.
1968 рік став знаменним в житті навчального закладу. Були прийняті перші студенти за денною формою навчання на спеціальності "Промислове і цивільне будівництво", "Гірнича електротехніка", "Збагачення руд". Перша педагогічна рада відбулась 24 серпня 1968 року на якій були присутні 24 викладачі. Очолив колектив Кременчуцького гірничого технікуму Василь Никанорович Булло.
В 1970-1971 роках був побудований навчальний 3-поверховий корпус з актовим і спортивними залами, навчально-виробничими майстернями. В цей же час зданий в експлуатацію студентський гуртожиток на 515 місць, а в 1974 році – другий студентський гуртожиток на 450 місць. Значний внесок в розвиток матеріально-технічної бази внесли директори технікуму Василь Никанорович Булло, Черкасов В’ячеслав Андрійович.
В 1976 році розпочато, а в 1984 році закінчено будівництво дев’ятиповерхового навчально-лабораторного та адміністративного корпусу. Побудовано також господарсько-побутовий корпус, в якому розміщені: спортивні зали, актовий зал, Будинок культури, бібліотека з книгосховищем на 99500 книг, читальний зал.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014