Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Єнакієвський політехнічний технікум (06252) 3-01-69
Донецька обл., м. Єнакієве, вул. ХХ Партз'їзду 18  (карта)
http://www.ept.dn.ua

Єнакієвський політехнічний технікум

Єнакієвський політехнічний технікум - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Єнакієвський політехнічний технікум засновано у 1944 році на підставі наказу Народного Комісаріату вугільної промисловості СРСР від 12.02. 1944 р. № 95а. Навчальні заняття почались з 4 квітня 1944 року. Кількість спеціалістів першого випуску становила 230 чоловік.

У 1955 році технікум передано Міністерству будівництва підприємств вугільної промисловості СРСР на підставі наказу Президії Верховної Ради СРСР від 29.04. 1955р. за № 828.

У 1957 році на підставі подання Ради Міністрів СРСР від 22. 05.1957 р. за № 556 технікум передано Донецькому Раднаргоспу.

У 1965 році технікум передано в систему Міністерства вугільної промисловості СРСР згідно Постанови Ради Міністрів СРСР від 12.11. 1965 р., за № 908.

У 1991 році технікум передано в систему Міністерства освіти України у зв'язку з ліквідацією Міністерства вугільної промисловості СРСР, на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 24.11. 1991 р. за № 207 та дозволу Кабінету Міністрів України від 25.11. 1991 р. за № 22826/33.

Рішенням колегії Міністерства освіти від 19.05. 94 р., протокол № 11/3 технікуму змінена назва на Єнакієвський політехнічний.

Загальна інформація

З метою координації діяльності навчальних закладів освіти по реалізації Закону України "Про вищу освіту" впровадження ступеневої підготовки фахівців для гірничих, будівельних та деревообробних підприємств Донбасу технікум входить до складу навчальних комплексів:

  • навчальний комплекс "Донбаський регіональний центр підготовки спеціалістів", створений при Донбаському державному технічному університеті /м. Алчевськ/; (наказ Міносвіти від 21.06. 93 р. № 209 та від 11.11. 97 р. №400);
  • навчальний комплекс "Лісотехнічна освіта", створений при Українському державному лісотехнічному університеті /м. Львів/.

Діє договір на продовження навчання студентів будівельних спеціальностей з Харківським Державним технічним університетом будівництва та архітектури та Харківською Державною Академією міського господарства.

Освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, технікум веде за ліцензіями Міністерства освіти і науки України за денною формою навчання на основі базової середньої освіти та за заочною формою навчання на базі повної загальної середньої освіти.

Матеріально-технічна база

Основу матеріально-технічної бази технікуму складає навчальний комплекс, до складу якого входить: три навчальних корпуса, три спортивних зали, актова зала на 300 місць, гуртожиток на 216 місць, буфет-їдальня на 90 місць, навчальні майстерні, приміщення котельної, гараж, лабораторія рудникового транспорту, підземний гірничий полігон.

Підземний навчальний гірничий полігон займає загальну площу 1336 м2, з них надшахтна будівля – 136 м2, підземна частина - 1200 м2. В надшахтній будівлі розташовано учбовий клас, майстерня, лампова та інші службові приміщення. Підземна частина повністю імітує діючу шахту, має мережу підготовчих та очисних виробок. Усі вибої оснащені діючим обладнанням.

Після закінчення технікуму біля третини випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Прийом студентів на спеціальність здійснюється згідно Умов прийому у вищі навчальні заклади освіти України на підставі Правил прийому до Єнакієвського політехнічного технікуму за державним замовленням і на контрактній основі.

Прийом ведеться на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання та на базі повної освіти за заочною формою.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014