Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Брянківський технолого-економічний технікум ЛНУ (06443) 5-06-84, 5-15-45
Луганська обл., м. Брянка, вул. К. Маркса 21  (карта)
http://btet.luguniv.edu.ua

Брянківський технолого-економічний технікум ЛНУ

Брянківський технолого-економічний технікум Луганського національного університету імені Тараса Шевченка - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Брянківський технолого-економічний технікум є провідним державним сучасним закладом у структурі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (ЛНУ). Він більше ніж 40 років успішно функціонує на ринку освітніх послуг. За ці роки існування технікум здобув авторитет і шану на вітчизняному та міжнародному просторі.

Брянківський технолого-економічний технікум почав свою діяльність у 1968 році з рішення ЦК КПРС і Ради Міністрів СРСР та Міністерства побутового обслуговування населення (директор Смородін В. І.). Почалась підготовка спеціалістів сфери побутового обслуговування для України та інших республік Радянського Союзу за спеціальностями:

  • "Технологія взуттєвого виробництва";
  • "Бухгалтерський облік";
  • "Планування та організація побутового обслуговування".

Починаючи з 1987 року під керівництвом директорів Косінова О. В. та Черепахіної Р. З. відкривають чотири спеціальності за спеціалізацією "Моделювання та конструювання виробів народного вжитку", "Моделювання та конструювання взуття", "Моделювання та конструювання одягу", "Перукарське мистецтво та декоративна косметика", "Дизайн" (графічний дизайн).

Технікум веде підготовку за денною, заочною, екстернатною формою навчання, має три відділенні – економічне, технологічне та заочне.

Викладачі та студенти живуть насиченим творчим життям, спрямованим на підвищення якості підготовки фахівців шляхом зміцнення науково – методичного потенціалу, зростання матеріальної бази, а також модернізації освітньої діяльності і застосування новітніх інформаційних технологій.

У 2000 році за ініціативи директора Черепахіної Р. З. був створений Студентський центр моди, працюючи в якому, студенти моделювали ексклюзивний одяг, створювали казкові образи та унікальні колекції.

З метою оптимізації мережі вищих навчальних закладів, забезпечення ефективного використання навчально-лабораторної бази та науково-педагогічного потенціалу наказом Міністерства освіти і науки України № 268 від 05.04. 2006 року і наказу Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка № 169 від 16.06. 2006 року Брянківський технолого-економічний технікум увійшов до складу Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка як відокремлений структурний підрозділ. Це стало новою віхою в історії технікуму і відкрило нові можливості.

Студенти Брянківського технолого-економічного технікуму отримують освіту за кваліфікаційним рівнем "Молодший спеціаліст". Випускники технікуму на його базі отримують ступеневу вищу освіту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр" та "Спеціаліст" за спеціальностями "Фінанси і кредит", "Маркетинг", "Дизайн", "Професійна освіта (Організація обслуговування населення. Перукарське мистецтво та декоративна косметика)", "Професійна освіта" (Технологія виробів легкої промисловості).

З 2009 року розпочата підготовка студентів з робітничих професій та суміжних спеціальностей: "Конторський службовець" (бухгалтерія), "Перукар", "Кравець", "Оператор комп’ютерної верстки".

Забезпечення навчального процесу

Сьогодні, під керівництвом директора Брянківського технолого-економічного технікуму – заслуженого працівника культури України, відмінника освіти, Сапіжака Михайла Степановича, здійснюють підготовку молодших спеціалістів – 41 викладач, серед них – 2 відмінники освіти, 22 викладачі вищої категорії, 1 кандидат технічних наук, 1 заслужений художник – сучасник Луганщини, 1 заслужений працівник культури України. Сьогодні в технікумі працюють 13 магістрів та 3 аспіранти.

У роботі викладачі використовують особистісно орієнтовані й інтерактивні методи навчання і впроваджують сучасні інформаційні технології. Серед головних принципів, якими керується педагогічний колектив під час надання освітніх послуг такі, як: професійний підхід при підготовці висококваліфікованих фахівців.

Значна частина викладачів нагороджена грамотами Луганської обласної державної адміністрації, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладачі і студенти ВП "Брянківський технолого-економічний технікум Луганського національного університету імені Тараса Шевченка" ведуть наукову, пошукову, дослідницьку роботу, що є невід`ємною складовою навчального процесу і інноваційної діяльності.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014