Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Вовчанський технікум ХНТУСГ (05741) 4-62-74, 4-20-61
Харківська обл., м. Вовчанськ, вул. Леніна 93-А  (карта)
http://vthntusg.at.ua

Вовчанський технікум ХНТУСГ

Вовчанський технікум Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Вовчанський технікум механізації сільського господарства, як навчальний заклад, був створений Постановою Ради народних комісарів у жовтні місяці 1931 року на базі професійно-технічної школи з метою підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікаційного рівня робітників, фахівців середньої ланки, спеціалістів та керівного персоналу сільського господарства України.

Починаючи з 1997 року у навчальному закладі відбулися позитивні зміни, які в подальшому вплинули на розвиток технікуму, так 29.05. 1997 року Постановою Кабінету Міністрів України № 526 створена Вовчанська філія Красноградського технікуму механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенка, 17.11. 2001 року Постановою Кабінету Міністрів України № 1537 на базі ліквідованої філії був створений Вовчанський технікум Харківського державного технічного університету сільського господарства, а 10.01. 2005 року наказом по Харківському національному технічному університету сільського господарства № 01-08/02 змінена назва навчального закладу на Вовчанський технікум Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес забезпечує 30 викладачів.

За 78 років своєї діяльності технікум підготував 12648 студентів.

Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста з двох спеціальностей:

  • Техніка та енергетика аграрного виробництва, шифр - 1001 по спеціальності 5.10010201 - "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва"
  • Економіка та підприємництво, шифр - 0305 по спеціальності 5.03050901 "Бухгалтерський облік"

Відповідно до графіку навчального процесу навчальні практики проводяться в лабораторіях, на майдані сільськогосподарських машин і машиновикористання в землеробстві, в майстерні та полях відділення практичного навчання та виробництва навчального закладу.

Виробничі практики, технологічна та переддипломна проходять в 10 сільськогосподарських підприємствах, з якими у березні 2009 року складені угоди про закріплення їх, як базові господарства по проходженню виробничих практик.

Працевлаштування та співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Після закінчення навчального закладу випускники мають змогу працевлаштуватись у господарствах та підприємствах cільськогосподарського виробництва: ТОВ АФ Хлібороб, СФГ "Прогрес", ПСП "Молнія-1", ПСП "Нива", ДП ДГ "Гонтарівка", ЗАТ "Вовчанськферммаш", ЗАТ "Вовчанський КХП" та ін.

Провідними комісіями (кафедрами) підготовки є: методичні, випускні комісії професійного циклу відповідного напряму підготовки:

В останні роки, більша частина випускників після закінчення навчального закладу проходить службу в Збройних силах України або навчається у Харківському національному технічному університеті сільського господарства, (так як за угодою про співробітництво з університетом всі випускники технікуму мають право вступати на ІІІ курс до університету); прослідкувати за їх працевлаштуванням не є можливим.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014