Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Автотранспортний технікум НУВГП (0362) 23-40-09
м. Рівне, вул. Відінська 35  (карта)
http://atrv.at.ua/

Автотранспортний технікум НУВГП

Автотранспортний технікум Національного університету водного господарства та природокористування - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Автотранспортний технікум Національного університету водного господарства та природокористування створений за наказом Міністерства автомобільного транспорту і шосейних шляхів УРСР №223 від 19 червня 1963 року на базі Рівненського облавтоучкомбінату. На даний час автотранспортний технікум є структурним підрозділом Національного університету водного господарства та природокористування.

Автотранспортний технікум НУВГП є основним постачальником молодших спеціалістів для автотранспортних і авторемонтних підприємств різних форм власності, органів ДАІ, підприємств, які займаються міжнародними перевезеннями, а також підприємств і організацій агропромислового комплексу Рівненської і сусідніх Волинської, Хмельницької, Тернопільської областей.

За роки існування технікуму підготовлено більше 10 тисяч молодших спеціалістів автомобільного транспорту. Понад 25 років технікум є базовим навчальним закладом для вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Рівненської області.

Навчальний процес у технікумі здійснюється з урахуванням сучасних вимог використання нових технологій, орієнтується на виховання молодшого спеціаліста за обраною спеціальністю.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 11.08.2022