Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька (0335) 52-05-31
Волинська обл., смт. Шацьк, вул. 50 років Перемоги 20  (карта)
http://shlk.org.ua

Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька

Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Волинь здавна славиться своїми лісами, озерами, повноводними річками і різноманітним тваринним світом. Справжня краса Волині – її північно-західна частина, в якій розташований Шацький район. Цей мальовничий куточок справедливо вважають казковою колекцією лісових пейзажів та краєм озер, які за чистоту називають блакитними очима Волині. Саме тут знаходиться Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька (колись - Шацький лісний технікум), заснований у 1963 році.

У 2006 році технікум реорганізовано в Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька і нині він готує майстрів лісу, майстрів лісозаготівель та бухгалтерів для потреб різних регіонів України. У цьому ж році на території коледжу було освячено Хрест і закладено наріжний камінь під будівництво каплиці на честь Святої Великомучениці Тетяни – покровительки студентів. А в жовтні 2009 року храм майбутніх фахівців було освячено.

Коледж проводить підготовку молодших спеціалістів за такими спеціальностями:

  • 5.09010301 Лісове господарство;
  • 5.05180101 Лісозаготівля та первинна обробка деревини;
  • 5.03050901 Бухгалтерський облік.

Навчання і виховання у Шацькому лісовому коледжі ім. В. В. Сулька тісно пов’язане з практиками, під час яких студенти поглиблюють свої знання, здобувають робітничі професії:

  • лісоруб VI розряду (для хлопців);
  • робітник зеленого господарства ІІ-ІІІ розрядів (для дівчат);
  • оператор комп’ютерного набору;
  • таксидерміст.

Успішній роботі коледжу сприяє повноцінна матеріальна база.

Окрасою коледжу і науково-дослідною базою для проходження практики студентами є дендропарк. Понад чотириста видів дерев і чагарникових порід зустрічаються на його території. Серед них є рідкісні та екзотичні. Це – гінкго дволопатеве, псевдотсуга Мензіса, біота східна, кедр сибірський, бархат амурський, магнолія Кобус та інші.

Колискою лісу називають лісові розсадники, бо саме з них починаються наші ліси. Лісові розсадники коледжу площею 1,5 га створені для набуття студентами практичних навиків, опанування технологіями вирощування сіянців і саджанців різних деревних та чагарникових порід. Щорічно з лісового розсадника держлісгоспи отримують до 50 тисяч сіянців та саджанців, а міста і села – посадковий матеріал для озеленення.

Ми впевнені, що зі стін нашого навчального закладу виходять справжні фахівці лісової галузі, які продовжуватимуть славні традиції лісівників України.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька

Сергій Ліпчик
Супер коледж , гарні приємні кваліфіковані працівники . 4 роки не пройшли даремно , коледж дає ХОРОШУ БАЗУ ЗНАНЬ , якщо після коледжу поступати в університет на скорочену форму навчання ,то із своїм багажем знань ти відразу на ГОЛОВУ ВИЩЕ студентів університету , багато практики на якій ти отримуєш ази професії ,які тобі допоможуть у подальшій роботі або ж навчанні . Рекомендую цей навчальний заклад ,бо після першого дзвінка ти стаєш членом великої сім*ї , яка тебе завжди підтримає , навчить , допоможе і ніколи не покине ,дасть хороший СТАРТ у твоє самостійне ЖИТТЯ !!!