Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чернівецький медичний коледж БДМУ (03722) 3-22-46
м. Чернівці, вул. Червоноармійська 60  (карта)
http://www.medkol.cv.ua/

Чернівецький медичний коледж БДМУ

Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Навчальний заклад заснований у 1811 р. як акушерська школа. Це перший медичний навчальний заклад на Буковині, який перетворився в центр розвитку акушерської справи.

В історії коледжу є чотири періоди розвитку: австрійський (1811-1919), румунський ((1919-1944), радянський (1944—1991), український (з 1991 p.). Кожна із сторінок історії відтворює прагнення до покращення медичної допомоги населенню Буковини.

2 березня 2005 року розпорядженням Кабінету Міністрів України №46-р Буковинську державну медичну академію реорганізовано в Буковинський державний медичний університет. У зв’язку з цим, Чернівецький медичний коледж Буковинської державної медичної академії перейменовується в Чернівецький медичний коледж Буковинського державного медичного університету.

Загальна інформація

Коледж здійснює підготовку фахівців на денній та вечірній формах навчання за спеціальностями: лікувальна справа, сестринська справа, лабораторна діагностика, акушерська справа, медико-профілактична справа, а також спеціалістів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "медична сестра-бакалавр". З 2006 року проводиться підготовка медсестер-масажистів з вадами зору. Заклад готує спеціалістів на основі базової та повної середньої освіти. Кількість студентів коледжу – 1150.

Навчальний процес здійснюють 76 штатних викладачів, які мають відповідну освіту і працюють за фахом. У викладацькому складі 5 кандидатів наук, 26 старших викладачів, 17 викладачів-методистів, 8 викладачів виконують кандидатські дисертації. Створена відповідна навчальна база, проведена комп’ютеризація навчального процесу.

Коледж активно співпрацює з практичними лікарями медичних установ міста та з професорсько-викладацьким складом медичного університету, таким чином в навчальному процесі беруть участь 60 викладачів-сумісників, серед яких: професорів - 2, доцентів - 6, докторів наук - 3, кандидатів наук -15.

Для активізації науково-пізнавальної діяльності студентів в навчально-виховний процес впроваджуються комп’ютерні програми, інтерактивні методи навчання та інші сучасні педагогічні технології. Для самопідготовки й контролю знань працюють 2 комп’ютерні класи, які підключені до мережі Інтернет, 28 кабінетів, 25 навчальних кімнат на базах клінічних лікарень, пологових будинків, СЕС. Студенти отримують ґрунтовну теоретичну і практичну підготовку, займаються науково-дослідною роботою з актуальних проблем медицини, щорічно беруть участь у міжнародних науково-практичних конференціях.

На становлення і розвиток особистості спрямована постійна виховна робота зі студентами. В позанавчальний час вони відвідують спортивні секції, секції клубів "Інтелектуал", "Гроно", працюють у загонах милосердя "Турбота". В коледжі є гуртожиток на 250 місць.

За два століття навчальний заклад випустив тисячі висококваліфікованих молодших медичних спеціалістів, серед яких чимало видатних учених та громадських діячів. Вони очолюють лікувально-профілактичні заклади краю, працюють головними та старшими медичними сестрами й акушерками лікарень та пологових будинків, завідують ФАПами.

Колектив коледжу підтримує дружні ділові стосунки з медичними коледжами США, Канади, Росії.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014

Рейтинг
1
Рейтинг: 1 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Чернівецький медичний коледж БДМУ

Shiman Tetiana
22 листопала , а опалення в гуртожитку досі немає , адміністрація ніяк не вирішує це питання .Цікаво куди пішли наші кошті , в які входили гроші за опалення ? якщо не можете опалювати гуртожиток , то не треба засиляти дітей і брати з них гроші .Теплої вони немає як у кухні так і в туалетах , у душі іноді є .Жаааааааах