Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чернівецький кооперативний фаховий коледж економіки і права (0372) 53-05-92, 53-89-86, 53-84-76
м. Чернівці, I пров. Кармелюка 6  (карта)
http://www.college.cv.ua

інформація підтверджена

Чернівецький кооперативний фаховий коледж економіки і права

Чернівецький кооперативний фаховий коледж економіки і права Чернівецької обласної спілки споживчих товариств - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж пропонує такі спеціальності для навчання:

Бухгалтерський облік

Бухгалтер – одна з найчисельніших професій. Він досконалий знавець законодавчих актів, економіст-аналітик з питань матеріальних, фінансових ресурсів, заробітної плати, ціноутворення, тонкий психолог, дипломат.

Випускник коледжу з дипломом бухгалтера працює в організаціях, підприємствах торгівлі, ресторанного господарства, заготівель, транспорту. Займає посади бухгалтера, головного бухгалтера, аудитора, банкіра, податкового інспектора, інспектора-ревізора. Вивчення комп’ютерної техніки та інформаційних систем і технологій обліку дає змогу майбутнім фахівцям вести бухгалтерський облік в умовах автоматизованої обробки інформації.

Фінанси і кредит

Фінансист одна з найбільш популярних та елітних професій у сучасному світі. Він контролює рух грошових потоків, аналізує фінансову звітність на підприємстві, знає валютне законодавство. Може працювати у фінансових та податковихслужбах, страхових компаніях, на підприємствах різних форм власності на таких посадах: фінансиста, брокера з цінних паперів, інспектора з експорту, кредитного інспектора, митного інспектора тощо.

Товарознавство і комерційна діяльність (товарознавство в митній справі)

Товарознавець-комерсант – центральна фігура торговельного бізнесу. Діапозон його роботи полягає у таких аспектах: в комерційних та маркетингових службах підприємств, торговельних домів, посередницьких структур. Може працювати на посадах товарознавця, маркетолога, інспектора торговельного, мерчандайзера, промоутера, торгового агента.

Молодший спеціаліст з митної справи – незамінний фахівець на підприємствах торгівлі, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, у сфері посередницьких послуг, на митниці. Може обіймати посади митного брокера, декларанта, агента з передачі вантажів на прикордонній станції, товарознавця, торгового агента, комівояжера.

Ресторанне обслуговування

Молодший спеціаліст з організації ресторанного господарства – кваліфікований фахівець для роботи на підприємствах ресторанного господарства різних форм власності. Може обіймати посади:

Може обіймати посади менеджера підрозділу в оптовій, роздрібній торгівлі, інспектора з контролю якості товарів, метрдотеля, інспектора з кадрів.

Виробництво харчової продукції (технологія харчування)

Молодший спеціаліст з технології приготування їжі та організації ресторанного господарства - кваліфікований фахівець для роботи на підприємствах ресторанного господарства різних форм власності. Може обіймати посади техніка-технолога, завідувача виробництвом, начальника цеху, майстра виробничого навчання, адміністратора залу, метрдотеля.

Правознавство

Юрист (молодший спеціаліст) – це важлива спеціальність в умовах побудови правової держави. Юрист розробляє документи юридичного характеру, укладає договори, здійснює методичне керівництво правовою роботою на підприємстві, веде претензійно-правову та кадрову роботу, надає допомогу в укладанні та виконанні господарських договорів, захищає порушені права та свободи фізичних та юридичних осіб.

Він займає такі посади: юристконсульт, юрист-претензіоніст, інспектор по кадрах, секретар суду, державний виконавець.

Туристичне обслуговування

Туристичне обслуговування (молодший спеціаліст) - підготовлений до роботи за такими видами економічної діяльності – діяльність готелів та ресторанів, послуги з організації подорожування, діяльність у сфері культури та спорту, відпочинку та розваг, надання індивідуальних послуг. Він може обіймати посади:

 • менеджер туристичних агентств та бюро подорожей
 • фахівець з готельного обслуговування
 • оператор автоматизованого розрахунку в готелі
 • агент з організації туризму
 • адміністратор готелю (туркомплексу)
 • екскурсовод

Чернівецький кооперативний фаховий коледж економіки і права проводить підготовку за такими напрямами:

 • Право

  • Право
 • Управління та адміністрування

  • Облік і оподаткування
  • Фінанси, банківська справа та страхування
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
 • Сфера обслуговування

  • Готельно-ресторанна справа
  • Туризм
 • Соціальні та поведінкові науки

  • Економіка
 • Виробництво та технології

  • Харчові технології

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 21.03.2023

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Чернівецький кооперативний фаховий коледж економіки і права

Діма
Навчався в цьому коледжі, дуже сподобалось. Надзвичайно приємна атмосфера, завдяки викладачам закладу. Отримав чудові знання, за що дуже вдячний!