Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Чернівецький коледж Львівського НАУ (0372) 52-69-33
м. Чернівці, вул. Доброго 4  (карта)
http://budcolege.cv.ua/

Чернівецький коледж Львівського НАУ

Чернівецький коледж Львівського національного аграрного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Свою навчально-матеріальну базу коледж розвивав постійно за допомогою зацікавлених міністерств і власними силами. Проголошення 24 серпня 1991 України незалежною державою, перехід до ринкових відносин, формування багатоукладної економіки, особливо в агропромисловому комплексі, та розвиток різних форм господарювання вимагають відповідного кадрового забезпечення і суттєвих змін у підготовці працівників для роботи в таких умовах, перебудови освіти, виведення її на рівень світових стандартів.

Виходячи з цього нині Чернівецький коледж ЛНАУ має в 4 навчальних корпусах 46 навчальних кабінетів і лабораторій, спортивний та 2 тренажерних зали, бібліотеку з читальним залом і книжковим фондом більше 48 тис. примірників, актовий зал, стрілецький тир, полігон будівельної техніки.

Для студентів, що потребують житла, коледж має гуртожиток на 300 ліжко-місць.

Згідно з потребами регіону, структури державного замовлення, замовлень юридичних і фізичних осіб коледж здійснює підготовку молодших спеціалістів з базовою вищою освітою за такими напрямками і спеціальностями:

Найменування галузі знань: "Будівництво та архітектура"

  • Спеціальність: 5.06010101 "Будівництво та експлуатація будівель і споруд".
  • Спеціальність: 5.06010107 "Виготовлення будівельних деталей і конструкцій".
  • Спеціальність: 5.06010115 "Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн"

Найменування галузі знань: "Машинобудування та матеріалообробка"

  • Спеціальність: 5.05050204" Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання".

Підготовка кваліфікованих кадрів здійснюється за стаціонарною і заочною формами навчання. Прийом на навчання в коледж проводиться із числа випускників загальноосвітніх шкіл, професійних навчально-виховних закладів, виробників, що мають неповну і повну середню освіту.

Виховання у студентів художньо – естетичних поглядів, смаків здійснюється шляхом проведення вечорів відпочинку, конкурсів, театралізованих дійств: до дня Збройних сил проводиться спортивно - конкурсна програма "Козацькі забави". Завжди урочисто і з теплотою проходить свято Першого дзвоника. Традиційно в жовтні відбувається Посвята в студенти.

В коледжі створено спортивне відділення, в яке входить 5 спортивних секцій: волейболу (юнаки), волейболу (дівчата) баскетболу, гирьового спорту, шахів, в яких займається 94 студентів. Збірні команди коледжу щорічно беруть участь в обласних спортивних іграх серед учнівської та студентської молоді, які проводить комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, у спартакіаді ФСТ "Колос" - з наступних видів спорту: вільна боротьба, гирьовий спорт, волейбол, баскетбол, настільний теніс, легка атлетика, міні – футбол.

В навчальних майстернях коледжу проводяться: слюсарна, верстатна та ковальсько-зварювальна практики.

Проведення технологічної навчальної і виробничої та професійної практик планується на базових підприємствах міста Чернівців та Чернівецької області, з якими укладено угоди: ВАТ "ПМК-76", ЗАТ "Трансміст", ВАТ "ШБУ-60", ВАТ "Чернівецький машзавод", ТОВ "Техно" та ін.

З метою сприяння в продовженні навчання випускників, коледж входить у навчальний комплекс та підписано угоди щодо ступеневої підготовки фахівців з Львівським національним аграрним університетом.

За рахунок стипендіального фонду надається матеріальна допомога студентам. У коледжі навчається 5 сиріт. Студенти-сироти забезпечуються триразовим гарячим харчуванням. Посезонно їм виплачуються гроші на придбання одягу та взуття, допомога на придбання літератури.

Основним напрямком діяльності коледжу є:

  • підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст згідно з державним замовленням та договірними зобов’язаннями для аграрного сектора економіки України;
  • культурно - освітня, методична, видавнича роботи;
  • фінансово – господарська робота, виробничо-комерційна діяльність;
  • організація і проведення у тісному зв’язку з навчальним процесом раціоналізаторської та дослідницької роботи;
  • надання платних послуг відповідно до законодавства.

Випускники спеціальностей 5.092110 "Будівництво та експлуатація будівель і споруд", 5.092116 "Виготовлення деталей і залізобетонних конструкцій" і 5.090239 "Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин і обладнання" згідно з договором мають можливість продовжувати навчання за скороченим терміном у Львівському національному аграрному університеті.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 20.10.2014