Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Хорольський агропромисловий коледж ПДАА (05362) 33-5-51
Полтавська обл., м. Хорол, вул. Леніна 73  (карта)
http://xapkpdaa.org.ua

Хорольський агропромисловий коледж ПДАА

Хорольський агропромисловий коледж Полтавської державної аграрної академії - вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації

Загальна інформація

Сьогодні підготовка студентів у Хорольському агропромисловому коледжі ПДАА ведеться відповідно отриманих ліцензій зі спеціальностей:

  • 5.091902 "Механізація сільського господарства",
  • 5.091903 "Електрифікація і автоматизація сільського господарства", 5.050202 "Організація виробництва",
  • 5.092123 "Обслуговування устаткування і систем газопостачання",
  • 5.130106 "Організація і технологія ведення фермерського господарства",
  • 5.050107 "Економіка підприємства" із загальним ліцензованим обсягом 500 осіб.

На 1.01.2008 року в коледжі навчається понад 1300 студентів: за денною формою навчання близько 1000 осіб, за заочною формою навчання – 300 осіб.

Постійно працює регіональний центр практичного навчання.

У коледжі діють п’ять відділень:

  • "Механізація сільського господарства";
  • "Електрифікація і автоматизація сільського господарства";
  • "Економіка виробництва";
  • "Обслуговування устаткування і систем газопостачання";
  • Заочне відділення.

В процесі навчання студенти отримують робочі професії: водія, тракториста, слюсаря-ремонтника, електромонтера, слюсаря газового господарства, оператора комп’ютерного набору.

Матеріально-технічна база

Матеріальна база навчального закладу має: 2 навчально-лабораторних корпуси, в яких розміщено 36 навчальних кабінетів, 38 навчальних лабораторій, 2 критих ангари-лабораторії для сільськогосподарської техніки, навчально-виробничі майстерні зі всіма, передбаченими навчальними планами, цехами.

Бібліотека має читальну залу на 100 місць. Бібліотечний фонд налічує близько 70 тисяч екземплярів книг. Студенти та викладачі використовують Інтернет. Студенти користуються навчальними посібниками, укладачами яких є викладачі Яременко В. І., Сердюк О. І., Муц М. Р., Діхтярь Л. І., Бедюх В. В., Гаража В. В., Петраш В. М., Пархісенко Г. Д., Загривий Р. М., Устименко О. А.

Практична підготовка фахівців ведеться на виробничій базі коледжу, яка являє собою навчально-дослідне господарство з 200 га орної землі. Технічний парк коледжу налічує 13 тракторів різних модифікацій, 23 автомобілі, 30 одиниць сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва і зарубіжних фірм.

Коледж оснащений 4 комп’ютерними класами. Кабінети і лабораторії мають технічні засоби навчання, працює власний телецентр з системою кабельного телебачення.

Щорічний випуск спеціалістів близько 400 осіб, у тому числі за державним замовленням 280 і за рахунок фізичних і юридичних осіб 120.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Випускники коледжу користуються можливістю продовжити навчання на старших курсах ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації за інтегрованими навчальними планами.

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес забезпечує кваліфікований педагогічний колектив, 103 викладачі і 30 майстрів виробничого навчання, який активно працює над створенням навчально-методичних комплексів з дисциплін, щорічно представляє на виставку в Лабораторію педагогічного досвіду і творчості молоді 70-80 експонатів: методичні конкурсні роботи, технічна творчість, образотворче мистецтво. Пріоритети коледжу: на п’ятій Міжнародній виставці "Освіта в Україні – 2002" в номінації "Інноваційні технології" коледж нагороджений срібною медаллю, на Міжнародній виставці навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні – 2007" за багаторічну науково-педагогічну діяльність з інноваційного розвитку освіти України удостоєний почесного звання "Лідер сучасної освіти" та у номінації "Модернізація вищої освіти в контексті вимог Болонської конвенції" нагороджений бронзовою медаллю.

Навчальний заклад має міжнародні зв’язки з вищими сільськогосподарськими школами та фермерськими господарствами Данії, Великобританії, Швеції, Франції та Німеччини.

Виховна робота в коледжі здійснюється на основі Концепції національного виховання.

Вся соціальна інфраструктура коледжу об’єднана в одне студентське містечко. До послуг студентів 3 гуртожитки на 650 місць з усіма необхідними зручностями, їдальня на 220 місць, буфет, 2 молодіжних клуби, спортивно-оздоровчий комплекс зі стадіоном, різноманітними спортивними майданчиками, спортивна, атлетична і зала для боротьби, тир і сауна.

У коледжі є медичний пункт, кабінети фізіотерапії. Працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції, клуби за інтересами та ін.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014