Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ (038-22-2) 2-25-17, 2-22-04
м. Хмельницький, вул. Кам’янецька 114  (карта)
http://www.htek.km.ua

Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Хмельницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету розпочав 46 навчальний рік, з них у структурі Київського національного торговельно-економічного університету – 14 рік.

За роки діяльності підготовлено понад 13тис. фахівців для торгівлі, сфери ресторанного господарства, бюджетних установ, організацій та підприємств різних форм власності.

Хмельницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ це сучасний навчальний заклад з міцною матеріально - технічною базою, високо професійним педагогічним колективом, імідж якого примножують його випускники.

Рейтинг навчального закладу за визначенням управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації – 3 місце серед 15 навчальних закладів області І рівня акредитації.

Враховуючи стратегічний курс Уряду України колектив коледжу спрямовує зусилля на подальше підвищення рівня якості навчання як основи забезпечення конкурентноздатних випускників, виховання патріота, людини високої культури та активної життєвої позиції.

Основною проблемою, над вирішенням якої працює педагогічний колектив коледжу є виконання триєдиного завдання з підготовки сучасного фахівця, а саме: опанування знань, навичок та набуття загальнолюдських якостей шляхом впровадження інноваційної моделі, розрахованої на використання новітніх навчальних технологій, інформатизацію, а також високу самоорганізацію учасників навчального процесу.

Співпраця

З метою забезпечення зв’язків з підприємствами, організаціями та закладами освіти регіону, популяризації навчального закладу та прозорості його діяльності укладена угода про співпрацю з Хмельницьким культурно-просвітницьким центром "Просвіта"; Івановським промислово-економічним коледжем (Росія); обласним управлінням у справах захисту прав споживачів у Хмельницькій області; Подільським культурно-просвітницьким центром ім. М. Реріха; КЗК "Хмельницький обласний краєзнавчий музей"; прийнята участь в громадській акції "Флагмани освіти і науки України" і за результатами її коледж нагороджений дипломом "За вагомий внесок в розвиток іміджу освіти і науки України".

У регіональному рейтингу популярності у форматі конкурсу" Людина року" за підсумками 2009 року у номінації "Науковець" переможцем стала директор коледжу к. е. н. Трішкіна Н. І.

Забезпечення навчального процесу

Якість викладацького складу є визначальною для підготовки конкурентоспроможних фахівців. За останні роки збільшилась кількість викладачів вищої категорії, викладачів-методистів, помітно зросла кількість магістрів та аспірантів.

В кадровій політиці, яка проводиться дирекцією коледжу продовжено акцент на якість роботи викладача, підвищення його професійної майстерності та залучення до викладацької роботи в коледжі молоді.

Якісний склад педагогічних працівників характеризується наступними даними:

  • кандидат економічних наук – 1 особа (1,3%);
  • спеціаліст вищої категорії –39осіб (45,9%) у тому числі викладачів-методистів – 19 осіб (48,7%);
  • спеціаліст першої категорії – 14 осіб (16,5%);
  • спеціаліст другої категорії –12осіб (14,1%);
  • спеціаліст - 20 осіб (23,5%).

Практичне навчання забезпечують 5 майстрів виробничого навчання з них:

  • вищої категорії – 2 особи;
  • спеціаліст – 3 особи.

Усі викладачі працюють за контрактом, що дає можливість підвищити особисту відповідальність працівників за якість педагогічної діяльності.

Дослідження життєвих планів молоді, їхніх уподобань і пріоритетів є одним із засобів поліпшення організації профорієнтаційної роботи в коледжі та підвищення її ефективності.

Удосконалена та продовжена підготовка фахівців шляхом ступеневої освіти за інтегрованими планами із професійними ліцеями, училищами. Продовжився педагогічний експеримент з впровадження кредитно-модульної системи організації навчального процесу, регулярно проводяться семінари з цього питання.

Успішно проведена у встановлені терміни акредитація спеціальності "Виробництво харчової продукції" (Технологія харчування). З врахуванням тенденцій на ринку праці обґрунтовано і запроваджено підготовку за професіями "Оператор комп’ютерного набору", "Продавець продовольчих товарів", "Продавець непродовольчих товарів".

Отже, першочергова задача педагогічного колективу направлена на організацію та проведення цілеспрямованої профорієнтаційної роботи.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014