Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Хмельницький базовий медичний коледж (0382) 65-72-75
м. Хмельницький, вул. Проскурівська 37  (карта)
http://hmu.km.ua/

Хмельницький базовий медичний коледж

Хмельницький базовий медичний коледж є вищим навчальним закладом І - ІІ рівня акредитації і одним із найбільш відомих в Хмельницькій області, в Україна та за її межами

Загальна інформація

У Хмельницькому базовому медичному коледжі впродовж року навчається більше 850 студентів. Щорічно диплом молодшого медичного працівника отримують біля 220 випускників нашого коледжу, 3000 проходять підвищення кваліфікації на відділенні післядипломної освіти. В переліку освітніх послуг, що надає коледж - повна загальна освіта (для студентів, які навчаються на базі 9кл.), курси масажу та ЛФК, підготовка до вступу у вищі навчальні заклади громадян України.

Освітню діяльність коледж здійснює зі спеціальностей "Лікувальна справа", "Сестринська справа" (на основі базової середньої освіти) та "Акушерська справа" (на основі повної загальної середньої освіти) за денною формою навчання на державній та договірній основі.

Усвідомлюючи те, що сталий розвиток галузі охорони здоров’я потребує висококваліфікованих медичних працівників, підготовлених до роботи в сучасних умовах реформування системи надання медичної допомоги, коледж спрямовує свою діяльність на створення максимально сприятливих умов для інтелектуального, духовного та фізичного розвитку студентів.

Зміцнюється матеріально-технічна база: сучасно обладнані навчальні аудиторії, лабораторії та кабінети, комп’ютерні класи з доступом до мережі Інтернет, інтерактивною дошкою та проекційною апаратурою, клінічна база для проведення практичних занять та проходження різних видів практики, якою є 63 лікувально-профілактичні заклади області.

Зростає рівень підготовки студентів і за рахунок впровадження в навчально-виховний процес новітніх навчальних технологій, що сприяють розвитку та саморозвитку творчої особистості, формуванню професійних компетенцій та вихованню громадянина України.

Випускники коледжу затребувані в області. Ті, хто навчався за державним замовленням забезпечуються первинним робочим місцем і сумлінно працюють в лікарнях, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах. Випускники коледжу затребувані в області. Ті, хто навчався за державним замовленням забезпечуються первинним робочим місцем і сумлінно працюють в лікарнях, амбулаторіях, фельдшерсько-акушерських пунктах.

Коледж не боїться ніяких нововведень. Завдяки системі навчання, що склалася за останні роки ми маємо позитивний імідж в області і за її межами, зокрема серед випускників загальноосвітніх шкіл. Одним із вагомих кроків до цього стала перемога. Хмельницького базового медичного коледжу у Всеукраїнській акції "Флагман освіти і науки України", зростаючий рейтинг серед навчальних закладів міста.

Хмельницький базовий медичний коледж сьогодні – це згуртований колектив педагогічних працівників та студентів, в якому є всі можливості для творчого розвитку та реалізації потенціалу кожного із них. Невпинно рухаючись вперед, адміністрація та викладачі спрямовують зусилля на формування у кожного студента глибоких професійних знань та вмінь, опанування практичних навичок, потреби професійного самовдосконалення на рівні сучасного стану медицини.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014