Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж (0552) 26-68-67
м. Херсон, пр. Ушакова 60  (карта)
http://www.xcooptex.ks.ua/

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Історія коледжу почалася у 1928 році, і ось вже 84 роки він випускає фахівців для підприємств та організацій багатьох галузей народного господарства різних форм власності.

Про популярність спеціальностей нашого коледжу говорять статистичні дані: кожен другий в області бухгалтер, фінансист, економіст, товарознавець-комерсант закінчив саме наш коледж.

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, успішно акредитований і атестований Міністерством освіти і науки України.

Матеріально-технічна база

Щодня для студентів гостинно відчинені двері 55 сучасно обладнаних аудиторій, 14 комп'ютерних класів які об’єднані в локальну мережу з підключенням до Всесвітньої мережі Internet, бібліотеки з читальною залою, електронної бібліотеки, спортивної зали, тренажерних кімнат.

Студенти з інших міст та області повністю забезпечуються гуртожитком, де розміщено філіал бібліотеки, студентське кафе, медичний пункт з маніпуляційним, фізіотерапевтичним кабінетами, ізолятором, пункт ремонту взуття. При коледжі створена навчально-виробнича база "Меркурій" (до складу якої входять: студентське кафе, бар). У коледжі створено окремі автоматизовані робочі місця: бухгалтера, фінансиста, менеджера, товарознавця.

Навчально-виховний процес

Навчально-виховний процес у коледжі забезпечують 67 викладачів, з яких 63% вищої та першої категорії.

Є кандидати наук, викладачі-методисти, старші викладачі. Коледж проводить стабільну та цілеспрямовану роботу з підвищення кваліфікації викладачів, які навчаються на курсах підвищення кваліфікації, на педагогічному факультеті, у магістратурі та аспірантурі. Значна увага приділяється стажуванню викладачів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014