Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ (057) 340-26-51, 340-45-43, 340-26-51
м. Харків, вул. Клочківська 202  (карта)
http://www.htek.com.ua

Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Наш коледж розпочав свою історію ще у 1939 році, коли був заснований Харківський технікум радянської торгівлі (згодом Харківський комерційний технікум).

У 1962 році був заснований Харківський технікум громадського харчування.

У 1992 році Харківський технікум радянської торгівлі та технікум громадського харчування було об’єднано у єдиний навчальний заклад "Харківський технікум торгівлі та громадського харчування".

У 1994 році, Харківський технікум торгівлі та громадського харчування змінив назву й статус на Харківський бізнес-коледж – вищий навчальний заклад другого рівня акредитації.

До 2005 року бізнес-коледж здійснював освітню діяльність, пов’язану з наданням вищої освіти на рівні освітньо-кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста та бакалавра за напрямами підготовки: економіка й підприємництво, менеджмент, харчова технологія та інженерія.

У 2005 році на базі Харківського бізнес-коледжу було створено Харківський торговельно-економічний інститут та Харківський технікум економіки та бізнесу (тепер Харківський торговельно-економічний коледж) державної форми власності у складі Київського національного торговельно-економічного університету.

Загальна інформація

Наразі Харківський торговельно-економічний коледж займається фундаментальною підготовкою конкурентоспроможних фахівців у бізнес-сфері, за сучасними спеціальностями для підприємств різних форм власності. За порівняно короткий термін існування коледж підготував велику кількість професіоналів своєї справи, які працюють не лише на Україні, а також за її межами.

Коледж має велику кількість баз практики у місті Харкові, де студенти набувають практичні навички обраної професії. Кожного літа студенти проходять практику на базі будинків відпочинку у Криму.

У структурі коледжу чотири відділення:

  • відділення економіки та підприємництва,
  • відділення виробництва харчової продукції, готельно-ресторанної справи;
  • відділення з підготовки робітничих професій
  • відділення підвищення кваліфікації.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014

Рейтинг
5
Рейтинг: 5 з 5 на основі 1 оцінок.

Відгуки про Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Юлия Шашникова
Я, студентка другого курсу, економічного відділення, Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ. Цей коледж є, безперечно, найкращим навчальним закладом України. ХТЕК КНТЕУ - це поєднання високого рівня знань та можливостей. Тільки з ХТЕК КНТЕУ, Ви, отримаєте основну базу знань з якою станете хорошим спеціалістом на ринку праці.