Харківський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації
Історія
Наш коледж розпочав свою історію ще у 1939 році, коли був заснований Харківський технікум радянської торгівлі (згодом Харківський комерційний технікум).
У 1962 році був заснований Харківський технікум громадського харчування.
У 1992 році Харківський технікум радянської торгівлі та технікум громадського харчування було об’єднано у єдиний навчальний заклад "Харківський технікум торгівлі та громадського харчування".
У 1994 році, Харківський технікум торгівлі та громадського харчування змінив назву й статус на Харківський бізнес-коледж – вищий навчальний заклад другого рівня акредитації.
До 2005 року бізнес-коледж здійснював освітню діяльність, пов’язану з наданням вищої освіти на рівні освітньо-кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста та бакалавра за напрямами підготовки: економіка й підприємництво, менеджмент, харчова технологія та інженерія.
У 2005 році на базі Харківського бізнес-коледжу було створено Харківський торговельно-економічний інститут та Харківський технікум економіки та бізнесу (тепер Харківський торговельно-економічний коледж) державної форми власності у складі Київського національного торговельно-економічного університету.
Загальна інформація
Наразі Харківський торговельно-економічний коледж займається фундаментальною підготовкою конкурентоспроможних фахівців у бізнес-сфері, за сучасними спеціальностями для підприємств різних форм власності. За порівняно короткий термін існування коледж підготував велику кількість професіоналів своєї справи, які працюють не лише на Україні, а також за її межами.
Коледж має велику кількість баз практики у місті Харкові, де студенти набувають практичні навички обраної професії. Кожного літа студенти проходять практику на базі будинків відпочинку у Криму.
У структурі коледжу чотири відділення:
- відділення економіки та підприємництва,
- відділення виробництва харчової продукції, готельно-ресторанної справи;
- відділення з підготовки робітничих професій
- відділення підвищення кваліфікації.