Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Харківський патентно-комп'ютерний коледж (057) 700-48-17
м. Харків, вул. Петровського 18  (карта)
http://hpcc.kh.ua

Харківський патентно-комп'ютерний коледж

Харківський патентно-комп'ютерний коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Харківський патентно-комп’ютерний коледж є державним вищим навчальним закладом першого рівня акредитації, що заснований у 1922 році постановою Раднаркому України, як технологічний технікум з підготовки фахівців для легкої промисловості. З 1962 року навчальний заклад стає Харківським електротехнічним технікумом у зв'язку з перепрофілюванням.

Відповідно до потреб регіону у підготовці фахівців рівня молодшого спеціаліста з комп’ютерної техніки, з лютого 1991 року технікум перетворено на Харківський патентно-комп'ютерний коледж., в якому навчаються майбутні фахівці з розробки програмного забезпечення, обслуговування комп’ютерної техніки та бухгалтерського обліку.

За 89 років існування навчального закладу підготовлено понад 23 тисячі фахівців.

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес забезпечує кваліфікований, досвідчений педагогічний колектив. Серед 56 фахівців 1 - кандидат наук, 28 - викладачі вищої категорії, 3 - викладачі методисти, 3 - старші викладачі. Викладачі постійно удосконалюють форми і методи навчання, поновлюють навчально-методичні комплекси, впроваджують інноваційні технології навчання.

Матеріально-технічна база

Коледж повністю забезпечений власними площами. Кабінети і лабораторії обладнані сучасними технічними засобами. На ЕОМ встановлено ліцензійне програмне забезпечення. Бібліотека, згідно з потребами навчального процесу укомплектована підручниками і довідковою літературою.

Студенти коледжу беруть активну участь у громадському житті, в олімпіадах та конкурсах з математики, інформатики, програмування та української мови, спортсмени коледжу постійно посідають призові місця на змаганнях обласної спартакіади вищих навчальних закладів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014