Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Харківський кооперативний торгово-економічний коледж (057) 731-54-49
м. Харків, Нетеченська набережна 14-а  (карта)
http://xktek.edu.ua

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Коледж знаходиться в місті, яке є старовинним історичним центром освіти, науки, промисловості та культури України.

Вища освіта Харківщини - це 91 вищій навчальний заклад І-ІV рівнів акредитації. В них навчається понад 269 тис. студентів, але незважаючи на високу конкуренцію престиж коледжу серед навчальних закладів міста високий. Забезпечується конкурсний відбір абітурієнтів.

Історія коледжу починається з 1917 року, коли за ініціативою фундатора споживчої кооперації М. П. Балліна Урядом було прийнято Постанову про створення торговельної школи. В 1963р. він почав свою діяльність як Харківський кооперативний технікум, а з 2005р. перейменований в кооперативний торгово-економічний коледж. Сьогодні це сучасний вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Очолює колектив Катерина Петрівна Вініченко, відмінник освіти України, досвідчений педагог, викладач-методист, яка більше 30 років своєї педагогічної діяльності присвятила коледжу.

Матеріально-технічна база

Пріоритетом роботи коледжу є підготовка конкурентноспроможних фахівців, здатних забезпечити високий рівень соціально-економічного та духовного розвитку Харківщини.

Запорукою підготовки фахівців високого рівня є педагогічний колектив та сучасна матеріально-технічна база, яка включає навчальні кабінети, офіс-центр тренінгових технологій, лабораторії інформатики, ресторанного господарства з тренінг-баром, торгово-технологічного обладнання, навчальний торгово-сервісний центр, актову та спортивну зали, тренажерні кімнати, бібліотеку з електронною читальною залою.

Функціонує електронна програма "Бібліограф". Бібліотека є центром навчальної, інформаційної та просвітницької роботи. В ній створено всі умови для саморозвитку особистості, для самостійної роботи викладачів та студентів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014