Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Ужгородський коледж культури і мистецтв (0312) 66-21-80
Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Минайська 38/80  (карта)
http://www.college-kulturi.uz.ua

Ужгородський коледж культури і мистецтв

Ужгородський коледж культури і мистецтв - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Ужгородський коледж культури і мистецтв створений у 1947 році в місті Хуст. За час свого існування назва його мінялася кілька разів: технікум, культурно-освітнє училище, училище культури, а з 2007р. – коледж культури і мистецтв.

У 1985 році, після переведення навчального закладу в обласний центр, розпочата нова сторінка історії коледжу.

Нині Ужгородський коледж культури і мистецтв здійснює освітню діяльність відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Слід наголосити, що наші студенти здобуваючи спеціальність мають змогу отримати атестат про повну загальну середню освіту, що надає їм широкі перспективи для вступу у виші. Примітним є й те, що на двох спеціальностях "Народна художня творчість" та "Хореографія" займаються студенти в групах з угорською мовою навчання.

Ужгородський коледж культури і мистецтв – один із провідних культурних центрів області, єдиний навчальний заклад у сфері підготовки фахівців для закладів культури нашого регіону. Має такі спеціальності:

  • народна художня творчість,
  • хореографія,
  • бібліотечна справа.

Матеріально-технічна база

Зараз в Ужгородському коледжі культури і мистецтв навчаються 348 студентів на денній та заочній формах навчання. До їх послуг сучасна навчально-матеріальна база: 60 кабінетів для групових та індивідуальних занять, 2 комп’ютерні класи із підключенням до мережі Інтернет, бібліотека з просторою читальною залою на 100 посадочних місць (книжковий фонд - 47000 примірників книг), актовий, театральний, спортивний та чотири танцювальні зали. Діють фольклорний кабінет, студія звукозапису, душові кабінки для хореографів. Кабінети обладнані відповідними меблями, музичними інструментами, забезпечені науковою та методичною літературою. Творчі колективи забезпечені сценічними костюмами.

Поряд з навчальним корпусом побудований сучасний гуртожиток на 265 місць. На першому поверсі гуртожитку облаштована кімната самопідготовки. Для студентів є широкі можливості розвивати свій талант. Цьому сприяють численні масові заходи, у яких вони залюбки приймають участь.

Навчально-виховний процес

Навчально-виховний процес у коледжі здійснює висококваліфікований викладацький колектив, який успішно і злагоджено здійснює підготовку молодих спеціалістів. Серед них: викладачі - методисти (16), кандидати наук (2), заслужені працівники культури України (9), народний артист України. За належну роботу викладачі коледжу нерідко відзначаються різними почесними нагородами.

За 65 років коледжем підготовлено близько 9000 фахівців. Гордістю коледжу є ті випускники, які досягли значних успіхів на професійній сцені, стали науковцями, багато з них керують відділами культури, завідують великими бібліотеками.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Сьогоднішні випускники мають змогу продовжити навчання в Ужгородському заочному факультеті Київського національного університету культури і мистецтв, який діє на базі коледжу з 2000 року.

Факультет має такі спеціальності:

  • музичне мистецтво,
  • театральне мистецтво,
  • хореографія,
  • книгознавство,
  • бібліотекознавство,
  • бібліографія.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014