Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Сторожинецький лісовий коледж (03735) 2-11-75
Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. Крейтера 1  (карта)
http://www.liskoleg.ipsys.net

Сторожинецький лісовий коледж

Сторожинецький лісовий коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Сторожинецький лісовий технікум засновано відповідно до розпорядження Ради Народних Комісарів СРСР від 24 липня 1945 року № 11075.

Наказом Державного комітету лісового господарства України від 05.08. 2005 року № 392 технікум реорганізовано у Сторожинецький лісовий коледж.

Рішенням Державної акредитаційної комісії від 4 червня 2009 та від 2 липня 2009 року коледж визнано акредитованим за статусом вищого закладу освіти I рівня акредитації.

Відомче підпорядкування - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Рівень акредитації - І

Форми навчання - денна, заочна.

Контингент студентів - всього 540 чол., у тому числі:

 • денна форма - 424 чол.
 • заочна форма - 116 чол.

Основні структурні підрозділи коледжу:

 • навчальний комплекс (два навчальні корпуси на 700 студентів, 30 навчальних лабораторій і кабінетів, 2 комп’ютерні класи);
 • культурно-спортивний комплекс (клуб з актовим залом, стадіон, спортивний зал, туристський клуб "Арніка");
 • побутовий комплекс (два гуртожитки на 450 місць, їдальня, кафе "Арніка");
 • навчальне лісове господарство (державний дендрологічний парк (17,5 га), навчальний розсадник (3,5 га), дві теплиці);
 • бібліотека (36 тис. примірників навчальної, довідкової і художньої літератури);
 • навчальний пункт по підготовці кваліфікованих робітників для лісового і мисливського господарства (підготовка робітників по професіях "Лісник", "Єгер", діють курси комп’ютерного набору).

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Співпраця з вищими навчальними закладами:

 • Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича.
 • Національний лісотехнічний університет України (м. Львів).
 • Національний університет біоресурсів та природокористування України.
 • Уманський державний аграрний університет.

Навчальний процес

Для забезпечення навчального процесу в коледжі створено 29 спеціалізованих лабораторій та кабінетів, обладнано 2 комп'ютерні класи, що підключені до Інтернету та електронної пошти, функціонує потужний культурно-спортивний комплекс. До послуг студентів бібліотека з читальним залом та філією в гуртожитку.

Кабінети і лабораторії оснащені сучасними технічними засобами навчання, забезпечені наглядними посібниками, літературою та роздатковим матеріалом.

У навчальному процесі широко запроваджуються інноваційні та інтерактивні технології навчання. Серед них заняття у формі змагань та ділових ігор, конкурси, вікторини, інтегровані заняття, засновані на міжпредметних зв'язках, уроки на виробництві, заняття з використанням комп’ютерних технологій.

Навчально-виховну роботу здійснюють 45 викладачів, більшість з яких є випускниками коледжу. Серед них 26 викладачів вищої категорії, 11 викладачів-методистів, двоє навчаються в аспірантурі.

Навчальні та виробничі практики

Важливою складовою підготовки молодших спеціалістів є якісна організація навчальних і виробничих практик студентів, в процесі яких формуються професійні вміння і навички майбутніх фахівців.

Навчальні практики студентів проходять в лісових угіддях, цехах та виробничих підрозділах базового лісогосподарського підприємства

ДП "Сторожинецький лісгосп". Крім того, цілий ряд практик проводяться на базі навчального лісового господарства коледжу, до складу якого входять державний дендропарк (17,5 га), навчальний розсадник (3,5 га) та тепличне господарство.

Під час практик майбутні лісівники виконують реальні виробничі завдання.

Так, щорічно на навчальному лісовому розсаднику вирощується біля 10 тис. штук сіянців та саджанців деревно-чагарникових порід, в Державному лісовому фонді висаджується ліс на площі 12 - 15 га, проводяться доглядові рубання на площі 8 - 10 га, заготовлюється до 200 кубометрів деревини.

Практичне навчання завершується конкурсом з лісового багатоборства, за підсумками якого студентам-переможцям присвоюється звання "Кращий за професією."

Майбутні бухгалтери в процесі навчальних практик на базі учбової бухгалтерії коледжу і комп’ютерних класів працюють з різними фаховими програмами, що дозволяє їм реалізувати основні практичні завдання бухгалтерського обліку, економіки, ревізії і контролю та інших спеціальних дисциплін.

Виробничі практики, як заключний етап практичної підготовки спеціалістів, студенти проходять на базі лісогосподарських підприємств Державного комітету лісового господарства, Міністерства аграрної політики, Міністерства екології та природних ресурсів і Міністерства оборони України.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014