Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Сторожинецький коледж ВМУРОЛ "України" (03735) 2-56-30
Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. Клинівська 20-б  (карта)
http://stor-coledj.com.ua

Сторожинецький коледж ВМУРОЛ "України"

Сторожинецький коледж Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" - вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації

Створення коледжу

Сторожинецький коледж створений на базі Чернівецького регіонального центру дистанційного навчання університету "Україна", який розпочав свою діяльність як відокремлений структурний підрозділ в 2004 році на підставі спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України від 02.07. 2003 р. № 432-36 "Про проведення педагогічного експерименту з дистанційної форми навчання в регіонах України" та наказу базового вищого навчального закладу від 27.08. 04 р. №28-д "Про створення Чернівецького регіонального центру дистанційного навчання".

Структурний підрозділ включений до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (довідка Головного управління статистики в м. Києві від 09.12. 204 р №15813). Статут і Установчий договір Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (ВМУРоЛ "Україна"), зареєстровані Подільською районною державною адміністрацією м. Києва 29.12. 2004 р. № 10711050009000579.

Юридичний статус Сторожинецького коледжу

Юридичний статус Сторожинецького коледжу – структурний підрозділ Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", який є неприбутковим вищим навчальним закладом приватної форми власності. Директор навчального закладу - Горюк Павло Дмитрович (наказ № 366-К від 24.12. 2009 р.).

Інтегровані групи

Особливістю вищого навчального закладу Відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна", який існує з 1999 року, та, відповідно, його структурних підрозділів є навчання в інтегрованих групах студентів фізично здорових разом з студентами з обмеженими можливостями, що мають вади зору, слуху та інших органів, це надасть їм можливість посісти таке місце у суспільстві, що відповідатиме моральним та юридичним нормам розвинутих країн.

Навчально-виховний процес здійснюється в рамках концепції діяльності вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", яка спрямована на створення без бар’єрного освітнього середовища шляхом навчання в інтегрованих групах студентів фізично здорових разом з студентами з обмеженими можливостями.

Крім цього, заклад займається максимально адаптованою до практичних потреб підготовкою фахівців, що виражається як у напрямках наукової діяльності, так і практичної підготовки студентів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014