Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж (0362) 22-35-96
м. Рівне, вул. Соборна 10  (карта)
http://www.rkepk.rv.ua

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна характеристика коледжу

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації. У 2010 році він буде відзначати свій 70-ти річний ювілей. За цей період було підготовлено більше 30-ти тисяч дипломованих фахівців як для системи споживчої кооперації, так і для підприємств та організацій різних форм власності.

Багато випускників коледжу стали добрими фахівцями, справжніми організаторами, керівниками підприємств споживчої кооперації та різних галузей народного господарства Рівненщини і України.

На нинішньому етапі в коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів за спеціальностями"Правознавство", "Бухгалтерський облік", "Фінанси і кредит", "Товарознавство та комерційна діяльність", "Технологія харчування", "Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства і торгівлі"; за спеціалізаціями "Банківська справа", "Товарознавство в митній справі" та робітничих професій "Кухар", "Кондитер", "Офіціант, бармен", "Продавець". З 2008 року здійснюється набір на базі базової загальної середньої освіти.

Студенти коледжу здобувають і додаткові професії "Оператор комп’ютерного набору", "Продавець ІІІ – IV розряду".

Забезпечення навчального процесу

Навчально-виховний процес в коледжі здійснює висококваліфікований викладацький колектив, який забезпечує належну підготовку конкурентноспроможних на ринку праці спеціалістів. В коледжі працює більше 100 педагогічних працівників, з яких: 45% з вищою кваліфікаційною категорією, 10 відмінників освіти України, є нагороджені нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України "А. С. Макаренко".

Матеріально-технічна база

Відповідає вимогам і матеріально-технічна база коледжу, яка постійно вдосконалюється та розширюється, всі кабінети і лабораторії обладнані сучасними технічними засобами навчання, функціонують навчальні магазини продовольчих та непродовольчих товарів, сучасний лабораторний комплекс (сюди входять лабораторія приготування їжі, лабораторія кондитерської продукції, дегустаційна зала на 45 місць, кабінет для проведення інструктажів), лабораторія касового та вагового обладнання, лабораторії хімії, технохімконтролю та стандартизації, спортивна зала і актова зала на 210 місць.

В коледжі функціонує 45 навчальних кабінетів, бібліотека з філією і читальним залом, електронна бібліотека, 6 комп’ютерних класів. Всі комп’ютери об’єднані у локальну мережу та підключені до мережі Інтернет.

На відповідних курсах була здійснена підготовка всіх педагогічних працівників коледжу по оволодінню навичками роботи з ПК. Для підвищення рівня організації навчально-виховної роботи функціонує пакет комп’ютерних програм "Деканат", впроваджена програма "Бібліограф".

Навчальна практика

Навчальна практика студентів проходить у відповідно оформлених кабінетах, лабораторіях коледжу, виробнича – на передових підприємствах, в організаціях споживчої кооперації та інших форм господарювання.

Успішно використовуються в навчально-виховному процесі радіовузол, систематично проводяться зустрічі з працівниками соціальної служби молоді, правоохоронних органів, працівниками податкової служби, активно працюють предметні гуртки, випускається внутрішньоколеджева газета "Студентські обрії". В 1980 році в коледжі створений музей історії технікуму-коледжу та споживчої кооперації Рівненщини, якому в 2002 році присвоєно звання народного. В музеї нараховується близько 400 експонатів, серед яких друковані видання, фотографії, альбоми, старовинні речі, вироби. Доброю традицією стало розпочинати знайомство першокурсників з навчальним закладом з його відвідування. Такий захід сприяє формуванню інтересу до галузі споживчої кооперації як повноцінної складової національної економіки.

Органічною частиною навчально-виховного процесу є фізична підготовка студентів та учнів коледжу. Викладацький колектив фізичної культури з відповідальністю формує фізичні здібності вихованців, зміцнює їх здоров’я. Наш спортивний колектив 15 років поспіль виборює призові загальнокомандні місця в спартакіадах міста та області серед ВНЗ І – ІV рівня акредитації та здобуває цілий ряд спортивних перемог з різних видів спорту.

У коледжі діє комплексна спортивно-оздоровча програма, спрямована на масове залучення студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, працює 7 спортивних секцій. Традиційним стало проведення "Дня здоров’я" для студентів та учнів нового набору, що проводиться на базі оздоровчого табору коледжу в с. Хотинь.

В коледжі щорічно проводиться спортивне свято, на яке запрошують видатних спортсменів області та України, керівництво обласної ради ФСТ "Колос". На святі відзначають нагородами провідних спортсменів коледжу, з захопленням спостерігають за показовими виступами гостей-спортсменів, проводять цікаві спортивні вікторини, конкурси, ігри.

Важливе місце в житті коледжу відводиться студентському самоврядуванню, очолюваному активними, ініціативними студентами, робота яких спрямована на організацію дозвілля, побуту, вирішення тих чи інших проблем.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014