Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Рівненський державний аграрний коледж (0362) 26-59-23, 22-50-83
м. Рівне, вул. Коперника 44  (карта)
http://rdak.edu.ua

Рівненський державний аграрний коледж

Рівненський державний аграрний коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

На сьогоднішній день Рівненський державний аграрний коледж - це сучасний навчальний заклад, в якому навчається близько 1200 студентів денної форми навчання і більше 350 студентів заочної форми навчання. Випускники коледжу успішно працюють не лише в Рівненській області, але і в сусідніх Волинській, Тернопільській, Хмельницькій і інших областях.

Тільки в 2010 році в коледжі підготовлено на денній і заочній формах навчання понад 560 молодших спеціалістів: бухгалтерів, молодших спеціалістів з комерційної діяльності, техніків-землевпорядників, техніків-будівельників, юристів, техніків-програмістів, молодших спеціалістів з фінансів.

Склад викладачів, їх висока кваліфікація дозволяють забезпечити високий рівень навчання студентів. Матеріально-технічна база коледжу становить: 68 навчальних кабінетів та лабораторій, дві спортивні зали, їдальня на 100 місць, бібліотечно-інформаційний центр з читальною залою та медіа залою, актова зала на 300 місць, видавничий центр, два гуртожитки на 800 місць, навчальні майстерні.

Завдяки високому професіоналізму викладацького складу, сучасній матеріально-технічній базі, використанню в навчальному процесі інноваційних технологій, участі в освітянських виставках Рівненський державний аграрний коледж отримав бронзову медаль на Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади – 2009" та золоту медаль на Міжнародній виставці "Сучасні навчальні заклади – 2010" в номінації "Застосування інноваційних педагогічних технологій при підготовці фахівців у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації".

В 2009-2010 роках коледж успішно пройшов акредитацію і проводить підготовку фахівців зі спеціальностей:

 • Будівництво та експлуатація будівель і споруд
 • Бухгалтерський облік
 • Землевпорядкування
 • Комерційна діяльність
 • Правознавство
 • Розробка програмного забезпечення
 • Фінанси і кредит

Навчання студентів проводиться на шести відділеннях:

 • відділення загальноосвітньої підготовки,
 • економічне відділення,
 • будівельне відділення,
 • юридичне відділення,
 • відділення програмування,
 • землевпорядне відділення.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

У відповідності до Болонського процесу, у коледжі створено чітку систему ступеневої освіти, яка охоплює всі спеціальності. Вступ у наш навчальний заклад, по суті, є вступом до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації.

Наприклад, випускники зі спеціальності "Правознавство" мають можливість продовжувати навчання за відповідним фахом у Львівському національному університети ім. І. Франка на ІІІ-ІV курсах, регіональне представництво Тернопільського національного економічного університету забезпечує здобуття якісної освіти нашим випускника спеціальностей "Бухгалтерський облік", "Комерційна діяльність", "Фінанси і кредит" за економічним профілем та випускникам спеціальності "Розробка програмного забезпечення", у Національному університеті "Львівська політехніка" продовжують отримувати освіту випускники спеціальностей "Будівництво і експлуатація будівель і споруд" і "Землевпорядкування".

Забезпечення навчального процесу

Навчальний процес в коледжі забезпечують 107 викладачів: 45 викладачів мають кваліфікацію "Спеціаліст вищої категорії", з них 24 викладачам присвоєно педагогічне звання "Викладач методист", 16 викладачів нагороджені знаком "Відмінник освіти України" і 9 знаком "Відмінник аграрної освіти і науки".

Очолює колектив коледжу з 1997 року заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, ад’юнкт професор менеджменту, депутат Рівненської міської ради Корсун Ярослав Петрович.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014