Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коростенський технічний коледж (04142) 9-63-39
Житомирська обл., м. Коростень, вул. Кірова 25  (карта)
http://www.kortek.org.ua

Коростенський технічний коледж

Приватний вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації Товариства сприяння обороні України "Коростенський технічний коледж"

Загальна інформація

Технічний коледж був створений 28 листопада 2002 року шляхом реорганізації Коростенської автомобільної школи ТСОУ (Постанова бюро центрального комітету Товариства сприяння обороні України від 28 XI 2002р., Протокол №20)

За ініціативи міськвиконкому та райдержадміністрації, підтримки бюро Житомирської обласної організації ТСОУ коледж став першим вищим навчальним закладом у місті та районі, а також першим ВНЗ на Україні у громадській організації ТСОУ.

Як навчальний заклад, має багаторічну історію, адже заснований був 4 листопада 1958 року, як професійно-технічний навчальний заклад з підготовки водіїв автотранспортних засобів різних категорій.

За роки існування підготовлено понад 70 тис. спеціалістів робітничої професії "Водії автотранспортних засобів", як для Збройних Сил, так і народного господарства.

Автошкола неодноразово нагороджувалась, за якісну підготовку водіїв грамотами Прикарпатського військового округу, ЦК ДТСААФ УРСР, ЦК ДТСААФ СРСР.

У коледжі функціонують 22 навчальні аудиторії, 5 навчальних майстерень, 4 кабінети інформатики, актовий та спортивний зали, бібліотека, парко-гаражний комплекс (в 1989 році визнаний найкращим в системі ДТСААФ Радянського Союзу), який налічує 26 одиниць автомобільної техніки – автобуси, вантажні автомобілі, причепи та автонавантажувач.

Навчальний процес забезпечують 28 викладачів, серед яких 10 мають кваліфікацію "Спеціаліст вищої категорії", 1 кандидат економічних наук, а також 12 майстрів та інструкторів виробничого навчання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014