Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Новоград-Волинський медичний коледж (041) 5-21-17, 5-24-50
Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. І. Мамайчука 10  (карта)
https://nvmk.org.ua

інформація підтверджена

Новоград-Волинський медичний коледж

Новоград-Волинський медичний коледж Житомирської обласної ради - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Історія медичного закладу розпочалась у 1936 році з відкриттям школи медичних сестер на підставі постанові РНК СРСР від 8.09. 1936р. "Про підготовку середніх медичних, зуболікарських і фармацевтичних кадрів" (Зб. Законів 1936р. №47, ст.. 401) і "Положення про школу медичних сестер", затвердженого Народним комітетом здоров’я СРСР.

У 1938 році відкрито школу медичних сестер та акушерок, в якій навчалося понад 30 студентів, які у 1941 році пішли на фронт у складі санітарного поїзда №1. 1943-1955 рр. в місті функціонували курси по підготовці медичних сестер. Новий етап у розвитку начального закладу розпочався в 1990 році, коли виникла потреба у підготовці більшої кількості медичних працівників Чорнобильської катастрофи.

У 1991 році було відкрито Новоград-Волинське медичне училище з денною формою навчання за спеціальністю "Сестринська справа".

У 2004 році навчальний заклад здобув статус коледжу.

Сьогодні заклад розвивається впевненими життєстверджуючими кроками.

Загальна інформація

Кращі традиції медицини від Гіппократа до сучасних днів складають гнучку структуру підготовки медичних фахівців з урахуванням регіональних особливостей закладу. Юнак чи дівчина, що мріє присвятити своє життя служінню медицини, отримує можливість розкритися тут, як особистість, виявити свої таланти, творчі здібності, стати конкурентноздатним фахівцем, який відповідає вимогам сучасності.

Завдяки зусиллям, незгасній енергії та наполегливості директора Олени Володимирівни Солодовник, лікаря-терапевта за фахом, депутата міської ради, лауреата обласної премії імені Гербачевського за останні роки суттєво покращилася матеріально-технічна база коледжу.

Колектив постійно працює над оновленням навчального процесу, тобто – над впровадженням мультимедійних програм, активним використанням сучасних комп’ютерних технологій при проведенні практичних занять та семінарів.

Матеріально-технічна база

Підготовка майбутніх медичних спеціалістів проводиться в просторих і світлих аудиторіях, добре обладнаних кабінетах, лабораторіях, комп’ютерних класах. До послуг студентів – чудова актова зала, бібліотека, читальні зали, спортивна та тренажерна зали, комфортний гуртожиток.

На базі коледжу створено навчальні кабінети, які мають достатню кількість сучасного обладнання: муляжів, фантомів, медичного інструментарію та апаратури, предметів догляду за пацієнтами. Це дає змогу відпрацьовувати на належному рівні практичні навички та вміння.

Новоград-Волинський медичний коледж має чудову клінічну базу практики – Новоград-Волинську міськрайонну лікарню. Викладачі коледжу у своїй професійній діяльності широко застосовують нетрадиційні форми навчання: інтегровані практичні заняття, засідання творчих груп, наукові-практичні конференції, ділові ігри, тощо.

І сьогодні, високопрофесійний згуртований педагогічний колектив коледжу дбає про належну підготовку медичних кадрів, прагне до досконалості, зміцнення іміджу навчального закладу, впроваджуючи нові форми і методи навчання та виховання молоді.

Новоград-Волинський медичний коледж проводить підготовку за такими напрямами:

  • Охорона здоров'я

    • Медицина
    • Медсестринство

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 30.11.-1