Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Морехідний коледж технічного флоту ОНМА (048) 734-16-67
м. Одеса, вул. Успенська 28  (карта)
http://www.omctf.od.ua

Морехідний коледж технічного флоту ОНМА

Морехідний коледж технічного флоту Одеської національної морської академії є єдиним в Україні морським навчальним закладом, який здійснює підготовку командних кадрів плавскладу середньої ланки і перш за все для днопоглиблювального флоту: судноводіїв-багермейстеров і суднових механіків, обслуговуючих та експлуатуючих спеціалізовані днопоглиблювальні снаряди, що становлять основу технічного флоту

Загальна інформація

Знаючи обстановку на флоті, обсяг і характер замовлень на виробництво днопоглиблювальних робіт, їх специфіку, рух кадрів, керівництво коледжу і днопоглиблювальних підприємств щорічно узгоджують свої дії в частині підготовки молодих фахівців та їх працевлаштування. При цьому вносяться пропозиції щодо кількості абітурієнтів прийнятих за держзамовленням і на контрактній основі. При розробці та коригуванні робочих навчальних планів і програм враховуються зауваження виробничників по удосконаленню теоретичної підготовки, визначаються спільні заходи щодо практичного навчання курсантів.

Морехідний коледж був заснований в 1944 році під назвою "Одеський морський будівельний технікум" з метою підготовки техніків - судноводіїв - багермейстеров, техніків-механіків для роботи на суднах днопоглиблювального флоту і техніків-гідротехніків для будівництва морських і річкових гідротехнічних споруд (Наказ Наркому СРСР з будівництва № 184 від 16 листопада 1944 року.)

У 1952 році "Морський будівельний технікум" був перейменований на "Одеське морехідне училище технічного флоту" (Постанова Ради Міністрів СРСР № 87912 від 24 жовтня 1952 року, Наказ Міністерства будівництва підприємств машинобудування СРСР), яке в 1956 р. увійшло до складу навчальних закладів Міністерства транспортного будівництва СРСР.

Наказом Міністерства освіти України № 112 від 22 квітня 1994 року "Одеське морехідне училище технічного флоту" було перейменовано в "Одеський морехідний коледж технічного флоту". Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 24 липня 2003 р. № 497 та наказу Одеської національної морської академії від 1 серпня 2003 р. № 241 Одеський морехідний коледж технічного флоту перетворений в Одеський морехідний коледж технічного флоту Одеської національної морської академії.

Морехідний коледж технічного флоту Одеської національної морської академії заснований на державній формі власності і підпорядкований Міністерству науки і освіти України.

Навчальна база

Навчальна база ОМКТФ складається з:

  • учбового корпусу, який розташований за адресою 65014 м. Одеса, вул. Маразліївська, 40/42
  • учбового корпусу І курсу, розташованого за адресою 65014 м. Одеса, вул. Успенська, 28;
  • заочного відділення, розташованого за адресою 65014 м. Одеса, вул. Успенська 28.

Коледж реалізує багатоступеневу систему підготовки фахівців для днопоглиблювального флоту і гідротехнічного будівництва України.

Терміни навчання молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти - 4 роки, після цього видається диплом про присвоєння кваліфікації "Молодший спеціаліст". Для отримання наступного диплома "Бакалавр" необхідно вчитися ще два роки.

Однак на цьому процес навчання не закінчується. Враховуючи прохання морських днопоглиблювальних підприємств України, флот яких працює практично в усіх точках світового океану, і необхідність перегону днопоглиблювальної техніки в місця виконання робіт, Одеська національна морська академія та коледж технічного флоту у 1998 році уклали договір про співпрацю з підготовки судноводіїв-багермейстеров і суднових механіків з метою присвоєння їм кваліфікації "Спеціаліст".

Співпраця з курсі Одеською національною морською академією

Курсанти, які навчалися всі роки на "добре" і "відмінно", можуть бути рекомендовані для продовження навчання на 5 курсі Одеської національної морської академії.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 9.10. 2002 року № 571 коледж входить до міжвідомчого навчально-методичного комплексу "Південно-Західний центр будівельної освіти" при Одеській Державній Академії будівництва і архітектури.

Випускники коледжу - молодші спеціалісти (гідротехнічна спеціальність) продовжують навчання в спецгрупі ОДАБА за скороченою 4-х-річної програмі для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст".

Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база коледжу дає можливість забезпечити навчальний процес у відповідності з вимогами освітньо-професійних програм.

Матеріальна база коледжу і соціальна інфраструктура складається з понад 75 навчальних кабінетів, бібліотеки, навчально-виробничої майстерні, двох спортивних залів, клубу, їдальні, буфетів, медико-санітарної частини.

Курсанти носять морську форму, встановленого зразка, забезпечуються медичним обслуговуванням.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014