Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Миколаївський будівельний коледж КНУБА (0512) 37-51-70, 37-50-65, 37-51-41
м. Миколаїв, вул. 1-а Слобідська 2  (карта)
http://www.mbk.mk.ua

Миколаївський будівельний коледж КНУБА

Миколаївський будівельний коледж Київського національного університету будівництва та архітектури - вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації

Загальна інформація

Миколаївський будівельний технікум створений в травні 1944 року наказом Народного комісаріату будівництва №299 від 30 травня 1944 року з підпорядкуванням Головному управлінню навчальних закладів Народного комісаріату будівництва СРСР. Випускники будівельники піднімали наше місто з руїн.

У 1990 році технікум реорганізовано в коледж. З 1994 року коледж отримав право на підготовку бакалаврів будівництва і бакалаврів інженерної механіки.

Випускники - бакалаври - нашого коледжу мають можливість продовжити навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури, в Одеській академії будівництва і архітектури на 5-му курсі для отримання кваліфікаційного рівня підготовки спеціаліст або магістр.

В 2001 році коледж отримав ліцензію на підготовку молодших спеціалістів - програмістів за спеціальністю 5.05010301 "Розробка програмного забезпечення".

За 68 років існування навчального закладу, дипломи молодших спеціалістів і бакалаврів отримали більше 40000 випускників, які працюють в різних регіонах України і за кордоном.

Миколаївський будівельний коледж Київського національного університету будівництва та архітектури розташований в самому центрі міста, має сучасну матеріальну базу, добре облаштовані лекційні аудиторії і лабораторії, власний гуртожиток поряд з коледжем, тир і дві спортивні зали, де працюють гуртки (стрілецький, волейбольний, баскетбольний і настільного тенісу).

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014