Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Машинобудівний коледж СумДУ (0542) 22-02-83
м. Суми, проспект Шевченка 17  (карта)
http://mk.sumdu.edu.ua

Машинобудівний коледж СумДУ

Машинобудівний коледж Сумського державного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Машинобудівний коледж сьогодні – це вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який веде ступеневу підготовку бакалаврів і молодших спеціалістів з семи спеціальностей на денному та двох спеціальностей заочного відділеннях. Випускники ступеневої підготовки бакалаврів, за їх бажанням, для продовження навчання можуть переводитися до Сум ДУ на ІІ-ІІІ курс відповідних факультетів.

Якісну підготовку фахівців забезпечують висококваліфіковані, досвідчені педагоги коледжу та кафедр Сум ДУ, примножуючи славні традиції багатьох поколінь викладачів, які працювали в навчальному закладі.

Матеріальна база коледжу відповідає вимогам якісної підготовки фахівців з машинобудівної, металургійної, економічної, комп’ютерної, журналістської та видавничо-поліграфічної галузі знань. Гордістю коледжу є його комп’ютерний центр, що складається з 6 комп’ютерних класів та комп’ютеризованої бібліотеки з виходом в систему Інтернет.

Практичне навчання студентів машинобудівних і економічної спеціальностей проходить на підприємствах: СМНВО ім. М. В. Фрунзе, ВНДІ "АЕН", "Центролит", "Укрросметал", "Насосенергомаш", "Selmi" та інших підприємствах різної форми власності міста та області, студенти комп’ютерної спеціальності проходять практику у комп’ютерному центрі коледжу та підприємствах міста, а основні бази практичного навчання майбутніх журналістів – редакції газет, типографії, видавництва.

Розподіл на роботу студентів бюджетної форми навчання складає 100%, а контрактників – майже 80%.

За весь час існування навчальний заклад підготував десятки тисяч фахівців, які внесли великий вклад в розвиток підприємств машинобудування, а його випускники обіймають керівні посади, працюють головними інженерами та технологами, робітниками високої кваліфікації, стали видатними громадськими діячами, науковцями, відомими спортсменами.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014