Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Липковатівський аграрний коледж (05740) 69-2-96, 4-30-12, 4-30-08
Харківська обл., Нововодолазький р-н, с. Липковатівка, пл. Доценка 1  (карта)
http://lipdak.edu.kh.ua

Липковатівський аграрний коледж

Липковатівський аграрний коледж - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Липковатівський аграрний коледж один із найстаріших навчальних закладів України. Історія його заснування сягає у далеке минуле і пов’язана із сумною історією із життя царської родини. Восени 1888 року з потягом, на якому російський імператор Олександр ІІІ повертався з відпочинку, сталася залізнична катастрофа, в якій постраждало чимало людей і лише царська сім’я залишилася неушкодженою.

Невдовзі на місці аварії був побудований храм Христа Спасителя та заснований чоловічий монастир, землі якого простелялися аж до Липковатівки, а 1902 року Товариством призріння безпритульних тут була відкрита Липковатівська нижча сільськогосподарська школа І розряду для дітей загиблих залізничників.

Навчально-практичний центр коледжу

Навчально-практичний центр коледжу був створений у відповідності до наказу Міністерства аграрної політики України № 122 від 25.02. 2009 року на базі виробничого підрозділу з метою надання можливості проходження всіх видів практик студентами Вищих навчальних закладів аграрного спрямування Харківського регіону.

НПЦ має 4884 га землі, з них орної 3647 га, 500 голів свиней та 500 голів ВРХ.

Є машинно-тракторний парк, майстерня. Вже три роки коледж працює над програмою виробництва екологічно чистої сільськогосподарської продукції. Згідно висновку Харківського обласного державного центру родючості ґрунтів і якості продукції "Облдержродючість" 2010 рік - 2655 га (70%) землі має високий вміст гумусу, а 950 га (30%) підвищений, залишків пестицидів та радіонуклетидів – 0.

До складу земель НПЦ входять більше 40 видів ґрунтів. Всі гранти Липковатівського аграрного коледжу мають біологічну активність вище середніх показників по нормах.

На базі Навчально-практичного центру відпрацьовуються практичні уміння і навички студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації Харківщини, зокрема:

  • Харківського національного аграрного університету ім. В. В. Докучаєва,
  • Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Василенка,
  • Харківської державної зооветеринарної академії,
  • Красноградського технікуму механізації ім. Ф. Д. Тимошенка.

Щорічно найкращі студенти мають можливість проходити стажування в Англії.

Вище наведені приклади дають можливість студентам-практикантам як найкраще пізнати процес виробництва, пройти всі його складові від звичайного робітка до керівника виробничих підрозділів.

За час створення НПЦ коледжу пройшли практику 612 студентів, та 45 викладачів пройшли стажування.

В цілому Липковатівський аграрний коледж це унікальний навчальний заклад, в якому тісно пов’язані процес навчання та виробництва, де студенти отримують якісні професійні знання не відірвані від виробництва. Випускники коледжу працюють на підприємствах аграрного профілю, по переробці продукції рослинництва і тваринництва, фінансових і управлінських структурах. Адже фундаментальні знання здобуті в коледжі - це запорука їхнього життєвого успіху.

Матеріально-технічна база

Коледж має потужну матеріально-технічну базу, яка постійно розвивається і удосконалюється. Навчальні кабінети та лабораторії обладнані новітніми комп'ютерами з сучасним програмним забезпеченням, читальна зала, бібліотека, фонд якої складає 130 тисяч примірників науково-публіцистичної, художньої літератури, спортивна зала з тренажерами, стадіон, студентський клуб, ветеринарна клініка, навчальна ферма, де студенти мають можливість відпрацьовувати практичні навички в реальних умовах сільськогосподарського виробництва.

У навчальному процесі застосовуються інтерактивні методи навчання – мультимедійні лекції, комп'ютерні технології, відеофільми. Для всебічного розвитку особистості в коледжі працюють предметні гуртки, клуби за інтересами, гуртки художньої самодіяльності, секції з різних видів спорту.

Всі студенти коледжу забезпечуються гуртожитками, обладнаними сучасними меблями, м'яким та твердим інвентарем. Дирекція коледжу дбає про створення належних санітарно-побутових умов проживання студентів, розвиток студентського самоврядування, забезпечення умов для гармонійного формування особистості студентської молоді.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.11.2014