Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Бродівський педагогічний коледж ім. М. Шашкевича (03266) 2-65-16
Львівська обл., м. Броди, вул. Коцюбинського 4  (карта)
http://bpk.at.ua

Бродівський педагогічний коледж ім. М. Шашкевича

Комунальний заклад Львівської обласної ради "Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича створений на базі колишнього педагогічного училища, відкритого у місті Броди в 1945 році.

Бродівське педагогічне училище засновано у будинку колишнього австрійського повітового суду ще в 1945 році, а в 2002 рішенням Львівської обласної ради перейменоване у Бродівський педагогічний коледж. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02.10. 2003 року № 582 — педколеджу присвоєно ім'я визначного педагога, поета, громадського і політичного діяча Шашкевича Маркіяна Семеновича.

Бродівський педагогічний коледж - це коледж який зберіг свої традиції на протязі багатьох поколінь. За роки існування у цьому вищому навчальному закладі підготовлено біля 12 тисяч вчителів: випускники коледжу нині працюють у різних куточках України та за її межами, чимало з їх числа очолює навчальні й освітні заклади, державні установи. Серед відомих вчених: 3 академіки, 12 докторів наук, 31 кандидат наук; восьмеро колишніх випускників — Заслужені вчителі України.

Спеціальності

Нині у коледжі навчається із тисяча студентів; працює — 92 викладачі: 6 кандидатів наук, 14 старших викладачів, 38 — спеціалісти вищої категорії. 4 — викладачі-методисти, 34 — відмінники освіти, 12 викладачів навчається в аспірантурі.

Підготовка фахівців ведеться за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" з таких спеціальностей:

  • "Початкове навчання",
  • "Трудове навчання",
  • "Дошкільне виховання",
  • "Фізичне виховання",

За освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" з таких спеціальностей:

  • "Початкове навчання",
  • "трудове навчання",
  • "Англійська мова",
  • "Німецька мова".

Забезпечення навчального процесу

У коледжі існують умови для підготовки педагогічних кадрів, сформовано кадровий потенціал, створено навчально-методичну базу: до послуг студентів 34 навчальні кабінети, 5 лабораторій, 10 майстерень, 12 класів для індивідуальних занять з музики, 6 аудиторій для самопідготовки, спортивний комплекс з гімнастичним, ігровим, тенісним і атлетичними залами, бібліотека з читальним залом на 240 місць і книжковим фондом 103 тис. екземплярів, актовий зал на 500 місць, їдальня на 150 місць, гуртожиток на 400 місць.

Навчальні кабінети оснащено сучасними технічними та відео засобами навчання, з усіх навчальних дисциплін створено навчально-методичне забезпечення. Діє 6 комп'ютерних класів загальною кількістю 72 електронні засоби, що в повній мірі дозволяє забезпечення роботи студентів з дисплеєм.

Щорічно виконується держзамовлення на підготовку спеціалістів. Направлення на роботу одержують яких 80% випускників. Усі направлені добре закріплюються на місцях призначення та адаптуються у шкільних колективах. Велику увагу в коледжі приділено навчально-виробничій практиці студентів, яку організовано на базі кращих шкіл району та області.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014