Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (0642) 58-42-76
м. Луганськ, вул. Фрунзе 112  (карта)
http://www.snu.edu.ua

Коледж Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля

Коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Засновано 1 жовтня 1920 року. Луганська Індустріальна технічна Профшкола, Луганський індустріальний технікум, Луганський машинобудівний технікум, Луганський машинобудівний коледж – все це етапи розвитку та зростання Коледжу.

Історія закладу, його створення, становлення та життя міцно та нерозривно пов'язані з історією найстарішого навчального закладу регіону – Луганського машинобудівного коледжу і досвідом Луганського промислово-економічного технікуму, історією Луганщини, Донбасу, України.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 137 від 17.05. 2000 р. Коледж став невід'ємною частиною Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Загальна інформація

Сьогодні Коледж – це сучасний навчальний заклад I рівня акредитації, де працюють біля 300 викладачів та співробітників – великий та дружний колектив однодумців, людей творчих та відповідальних, закоханих у свою справу, навчаються 1,5 тис. студентів на чотирьох денних та заочному відділеннях, опановуючи 15 спеціальностей.

Зберігаючи традиції Індустріальної технічної профшколи, навчальний заклад продовжує готувати кадри для роботи у машинобудівництві та інструментальному виробництві, але, розвиваючись, Коледж сьогодні є багатопрофільним закладом, який один з небагатьох в Україні готує фахівців у галузі прикладної статистики, видавничої справи та редагування, прикладної математики.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014