Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету (03849) 2-11-21
Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Лесі Українки 95  (карта)
http://koledg-pdatu.km.ua

Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету

Упродовж 90 років осередком аграрної освіти на Поділлі є наш Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету

Історія

Навчальний заклад має славну історію – це надбання багатьох поколінь працівників і студентів, які, починаючи з далеких 30-х років минулого століття, писали її сторінки. Протягом усього періоду становлення та утвердження навчальний заклад не змінював свого профілю – готував високоосвічених фахівців для сільського господарства, які в усі часи були потрібні суспільству і державі.

Усього в стінах навчального закладу підготовлено майже 30 тис. висококваліфікованих спеціалістів-аграріїв, які гідно презентують коледж на різних державних рівнях, займаються науковими дослідженнями, працюють керівниками та спеціалістами аграрного виробництва і переробної промисловості у господарствах різних форм власності.

Коледж ПДАТУ – це сучасний навчальний заклад, де на денному та заочному відділеннях здобувають фахову освіту за 8 спеціальностями понад 1,5 тис. майбутніх спеціалістів аграрної та переробної галузей.

Навчально-виховний процес

Навчально-виховний процес у коледжі – це система організаційних та дидактичних заходів, спрямованих на реалізацію змісту сучасних державних стандартів освіти, державної політики щодо інформатизації освіти, взаємозв’язку аграрної освіти, науки і виробництва.

Сьогодні навчальний заклад успішно виконує покладені на нього завдання завдяки професіоналізму, творчості, вмінню працювати на перспективу високоосвіченого кадрового потенціалу, який представляють 3 кандидати наук, 8 аспірантів, 69 викладачів вищої та першої категорій, 13 викладачів-методистів, 1 педагог, удостоєний звання "Відмінник народної освіти України", 3 відмінники аграрної освіти України.

Педагоги-професіонали вміло поєднують традиційні форми і методи навчання з інноваційними освітніми технологіями, створюють найсприятливіші умови для отримання студентами глибоких фахових знань та усестороннього розвитку молоді.

Ефективність навчально-виховного процесу в коледжі забезпечується через використання потужної матеріально-технічної бази. Це – навчальні корпуси з обладнаними сучасними засобами навчання аудиторіями, лабораторіями, виробничими майстернями та навчальними клініками, комп’ютерні класи, читальний зал і бібліотека, яка постійно поповнюється новими науковими та періодичними виданнями, актова зала, спортивний комплекс, Регіональний центр практичного навчання.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

З метою наступності й неперервності освіти молоді розроблено інтегровані навчальні плани і програми та укладено договори з провідними ВНЗ України ІІІ-IV рівнів акредитації, згідно з якими студенти, маючи високі показники у навчанні, зараховуються без вступних випробувань на 2- 3-і курси університетів та академій.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014