Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Коледж електрифікації ДДАУ (056) 246-70-72
м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна 95  (карта)
http://keddau.dp.ua

Коледж електрифікації ДДАУ

Коледж електрифікації Дніпропетровського державного аграрного університету - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

З 1921 року гідно творить свою історію Коледж електрифікації ДДАУ провідний навчальний заклад Міністерства аграрної політики та продовольства України, тому що професійна освіта в усі часи була основою технічного поступу, запорукою ефективного економічного розвитку держави.

Очолює навчальний заклад талановита людина, прекрасний керівник і викладач вищої категорії Цоколенко Микола Петрович, який за багаторічну освітянську діяльність нагороджений почесною відзнакою "Відмінник аграрної освіти". За вагомий внесок у розвиток національної освіти, у справі підготовки кваліфікованих спеціалістів. Коледж електрифікації ДДАУ нагороджений численними дипломами, почесними грамотами та іншими державними відзнаками.

Коледж електрифікації ДДАУ здійснює підготовку за галуззю знань: 1010 "Техніка та енергетика аграрного виробництва", спеціальність 5.10010102 "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок у агропромисловому комплексі". Отримати освіту студенти можуть як за денною, так і заочною формою навчання.

Професія електрика була, є і завжди буде потрібною, незважаючи на всі ті процеси, що відбуваються у суспільстві, зокрема, в аграрному секторі економіки нашої держави. Тому усі випускники працевлаштовані в реформованих господарствах Дніпропетровської області та України.

У коледжі усвідомлюють, що нинішній стан справ у сільському господарстві вимагає від кожного спеціаліста, робітника самостійної думки і вміння творчо працювати, високих професійних знань. Тому наші викладачі впроваджують в навчальний процес такі форми та методи роботи, які активізують пізнавальну діяльність студентів пробуджують цікавість до обраної ними спеціальності техніка - електрика.

Кабінети і лабораторії обладнані необхідними вузлами, агрегатами та інструментами, технічними засобами навчання, моделями, приладами.

За час навчання студенти проходять кваліфікаційні іспити на одержання робітничої професії електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування поглиблено вивчають дисципліни "Комп’ютери та комп’ютерні технології", "Енергетичний менеджмент" знання з яких так необхідні сучасному спеціалісту.

Важливе значення надається і практичному навчанню, де студентам необхідно застосовувати набуті знання у реальній виробничий ситуації.

Адміністрація та педагогічний колектив коледжу спрямовують свою діяльність на формування досвідченої, гармонійно розвиненої особистості, здатної до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності та швидкої адоптації до динамічних процесів у соціально – культурній сфері, галузях техніки і технологій в умовах сучасної економіки. Ми віримо, що нові студенти, які прийдуть до стін нашого навчального закладу будуть гідною зміною випускникам.

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Кращі випускники Коледж електрифікації ДДАУ є бажаними абітурієнтами Дніпропетровського державного аграрного університету де одержують дипломи бакалавра, магістра за скороченими термінами навчання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 06.10.2014