Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв (038) 497-60-35
Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Зарванська 3  (карта)
http://kpkkim.km.ua

інформація підтверджена

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв - вищий навчальний заклад, I рівня акредитації, комунальної форми власності, заснований Хмельницькою обласною радою, підпорядкований Міністерству культури України, безпосередньо – управлінню культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.

Загальна інформація

Сьогодні Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв є центром культури, оберегом сучасної духовності, живою криницею натхнення для багатьох поколінь. У нашому навчальному закладі панує атмосфера творчості, в якій кожен відчуває себе неповторним, особливим, а його талант виливається у музику, пісню, полотно, танець, слово.

Новий статус коледжу, який ми нещодавно отримали, стимулює колектив до ще напруженішої роботи, яка неможлива без органічного поєднання традицій минулого з планами на майбутнє.

Усі наші досягнення й успіхи – результат плідної і творчої співпраці педагогічного та студентського колективів. Ми пишаємося своєю історією і з оптимізмом дивимось у майбутнє. Сподіваємось і впевнені, що нам вистачить життєвої мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я.

Забезпечення навчального процесу

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв сьогодні – це сучасний навчальний заклад, який має високий творчий кадровий потенціал – 93 викладачі, у тому числі 1 кандидат філологічних наук, 1 заслужений працівник культури України, 1 заслужений діяч мистецтв України, 12 відмінників освіти України, 24 викладача-методиста, 7 старших викладачів та 15 викладачів вищої категорії.

У складі педагогічного колективу – досвідчені викладачі, кожен з них – це неординарна особистість зі своїм інтелектуальним потенціалом, високим рівнем професійної компетентності, музичними, організаторськими і педагогічними здібностями. Працюють нестандартно, творчо і всіх їх об’єднує любов до своїх вихованців, високе почуття обов’язку, уміння згуртувати студентський колектив навколо цікавих творчих справ, сприяти отриманню студентами високих професійних знань.

За роки існування коледж підготував понад 8 тисяч спеціалістів в галузі культури та мистецтва. Серед них – випускники, що займають високі державні посади, керують розвитком культури в області та за її межами, відзначені високими званнями та нагородами, мають значні досягнення у науковій діяльності та виконавській майстерності, очолюють відомі мистецькі колективи.

Спеціальності

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв здійснює підготовку молодших спеціалістів за галузями знань "Культура" та "Мистецтво", а сааме: за спеціальностями та спеціалізаціями:

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація   

024 Хореографія

 • народна хореографія

025 Музичне мистецтво   

 • музичне мистецтво естради

028 Менеджмент соціокультурної діяльності 

 • кіно-, фото-, відеосправа
 • видовищно-театралізовані заходи
 • народне пісенне мистецтво
 • народне інструментальне мистецтво (народні інструменти)
 • народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)

029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа   

В коледжі діє денна та заочна форма підготовки фахівців.

Кам'янець-Подільський коледж культури і мистецтв проводить підготовку за такими напрямами:

 • Культура та мистецтво

  • Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
  • Хореографія
  • Музичне мистецтво
  • Менеджмент соціокультурної діяльності
  • Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 12.11.2019