Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.
![]() |
(03472) 6-18-08, 6-18-10 Івано-Франківська обл., м. Калуш, вул. Молодіжна 7 (карта) http://kkepit.if.ua |
Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ
Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету
Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій створений наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26.04. 2011 р. №373 за клопотанням Івано-Франківської обласної державної адміністрації, керівництва Тернопільського національного економічного університету, а також з метою поліпшення якості підготовки фахівців як структурний підрозділ Тернопільського національного економічного університету.
Основною метою діяльності коледжу є забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців для задоволення потреб місцевого ринку праці, культурного та духовного розвитку особистості, формування у молоді наукового світогляду і мислення.
Головним завданням коледжу є здійснення освітньої діяльності з ліцензованих спеціальностей, що забезпечать підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст", здатних бути конкурентоспроможними на ринку праці.
Підготовка фахівців в коледжі здійснюється за такими спеціальностями:
- "Правознавство" (галузь знань "Право");
- "Фінанси і кредит" (галузь знань "Економіка та підприємництво");
- "Організація виробництва" (галузь знань "Менеджмент і адміністрування");
- "Обслуговування комп’ютерних систем і мереж" (галузь знань "Інформатика та обчислювальна техніка").
Випускники коледжу матимуть можливість продовжувати навчання на факультетах Тернопільського національного економічного університету споріднених спеціальностей для здобуття повної вищої освіти, а також в інших провідних вищих навчальних закладах регіону.
Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ має достатній рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.
Всі науково-педагогічні працівники, які залучені до викладання в коледжі, мають відповідну базову освіту та забезпечують високий науково-теоретичний і методичний рівень викладання навчальних дисциплін. Ряд науково-педагогічних працівників має наукові ступені та вчені звання.
В навчальному процесі використовуються просторі навчальні аудиторії, комп’ютерна лабораторія, конференц-зал, бібліотека, фонд якої сформовано відповідно до потреб навчального процесу, що забезпечує систематичне та якісне інформаційно-бібліографічне обслуговування студентів та викладачів, працює студентська їдальня.
До послуг студентів і викладачів є також читальний зал на 50 посадкових місць, абонемент та копіювальна техніка. Є можливість доступу до мережі Інтернет як джерела інформації.
У коледжі створені необхідні умови для підвищення якості підготовки фахівців шляхом постійного удосконалення навчально-методичного забезпечення, запровадження у навчальний процес новітніх інформаційних технологій.
Застосування сучасних інформаційних технологій забезпечує студентам доступ до широкого кола наукових джерел, підвищує ефективність самостійної роботи та відкриває перед ними нові можливості для творчості, набуття і закріплення знань.
Отже, основними завданнями виховної роботи в коледжі є формування всебічно розвиненої, духовно багатої особистості, яка наділена глибокою відповідальністю, здатна до самовдосконалення та самореалізації, яка з повагою ставиться до національних, історичних, культурних цінностей України.
За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014