Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Дрогобицький коледж статистики НАСОА (03244) 3-12-60, 2-33-34
Львівська обл., м. Дрогобич, вул. М. Шашкевича 28  (карта)
http://dks.lviv.ua

Дрогобицький коледж статистики НАСОА

Дрогобицький коледж статистики Національної академії статистики, обліку та аудиту - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

У далекому 1946 році вперше було набрано 15 учнів на вечірні курси для здобуття спеціальності Бухгалтер. З кожним роком кількість вечірників зростала. Навчалися колишні бухгалтери у приміщенні теперішнього факультету менеджменту, що на вулиці Лесі Українки. Навіть із ліквідацією Дрогобицької області заклад не закрили. І він "кував" все більше і більше бухгалтерів.

У 1992 році бухгалтерську школу, яка підпорядковувалась Львівській бухгалтерській школі, було реорганізовано у Дрогобицький навчальний центр, який став самостійною структурою. На цей час центр отримав ліцензію на здійснення набору з кількістю 200 осіб.

У 1998 році заклад здобув статус технікуму. На першій рік навчання було набрано 98 студентів, які навчалися у чотирьох групах. У 2000 році у технікумі була акредитована спеціальність "Бухгалтерський облік" і отримано ліцензію на спеціальності "Фінанси", "Біржова діяльність", "Економічна статистика".

У жовтні 2005 року відповідно до наказу № 337 від 28.10. 2005 Державного комітету статистики України технікум реорганізований у коледж. Дрогобицький коледж статистики є державним навчальним закладом та структурним підрозділом Державної академії статистики, обліку та аудиту Держкомстату України.

Сьогодні Дрогобицький коледж статистики НАСОА - це 19 аудиторій, 4 сучасних комп'ютерних класи, бібліотека із найновішими фондом і періодикою, тисячі випускників і студентів.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014