Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Відкритий Таврійський коледж (0652) 54-15-08
АР Крим, м. Сімферополь, вул. Кримської правди 4  (карта)
http://ueu.crimea.ua

Відкритий Таврійський коледж

Дочірнє підприємство "Відкритий Таврійський коледж" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

У 2001 році на базі Університету економіки і управління було створено дочірнє підприємство - Відкритий Таврійський коледж.

Завданням педагогічного колективу коледжу є навчання і виховання конкурентоспроможних та затребуваних на ринку праці молодших спеціалістів.

Для навчання в коледжі запрошуються випускники 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл, які в майбутньому бачать себе фінансистами, бухгалтерами, працівниками банків, бірж, комерційних підприємств.

За час існування в коледжі сформований стабільний творчий колектив. Педагоги, в основному, молоді за віком, але компетентні та ініціативні викладачі, - з любов'ю і знанням ставляться до студентів і своєї справи.

Навчання в коледжі ведеться з урахуванням сучасних вимог: поглиблене вивчення економіки на основі нових інформаційних технологій із застосуванням імітаційного моделювання, реальних і віртуальних ділових ігор. Використовуваний навчальний матеріал враховує динамічні зміни, що відбуваються сьогодні в економіці.

Велика увага приділяється в коледжі виробничій практиці, яка має важливе значення не тільки з точки зору підвищення професійної підготовки майбутніх молодших спеціалістів. Вона часто є місцем першої зустрічі майбутнього фахівця з майбутнім роботодавцем, тобто практика сприяє працевлаштуванню та кар'єрному просуванню студентів.

Викладачі коледжу постійно прагнуть до підвищення своєї професійної та педагогічної майстерності.

Керівництво коледжу сприяє і стимулює підвищення кваліфікації та педагогічної майстерності викладачів коледжу шляхом участі у науково-практичних конференціях (Всеукраїнських, регіональних, міжвузівських); написання навчально-методичних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України; навчання на курсах підвищення кваліфікації в Кримському республіканському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Відкритий Таврійський коледж входить до Ради директорів ВНЗ I-II рівнів акредитації, в рамках роботи якої студенти коледжу беруть участь у міських та республіканських олімпіадах, наукових конференціях.

У коледжі велика увага приділяється виховній роботі. Протягом навчального року педагогами коледжу проводиться ряд виховних заходів, таких як тематичні класні години "Українські вечорниці", літературно-музична композиція, присвячена Т. Г. Шевченку, спрямовані на патріотичне виховання студентів; вечір "Поле математичних чудес"; "Хто така розумна людина і як нею стати"; "Попередження залучення студентів у нетрадиційне віровчення".

Значущим результатом своєї роботи і гордістю колектив коледжу вважає своїх випускників, багато з яких продовжують підвищувати рівень своїх знань, навчаючись в університеті за обраною спеціальністю освітньо-кваліфікаційних рівнів "бакалавр", "спеціаліст" або "магістр". Завдяки отриманій освіті і набутим за час навчання діловим якостям більшість випускників Відкритого Таврійського коледжу не зазнають труднощів з працевлаштуванням.

Багато з них працюють в банківській системі, на виробничих підприємствах, в комерційному секторі, в органах державної влади та місцевого самоврядування.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 27.11.2014