Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Червоноградський гірничо-економічний коледж (0324) 92-11-47
Львівська обл., м. Червоноград, вул. В. Стуса 17  (карта)
http://koledzh.org

Червоноградський гірничо-економічний коледж

Державний вищий навчальний заклад "Червоноградський гірничо-економічний коледж" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Історія

Історія коледжу (від початку - технікуму) починається з вересня 1956 року коли в м. Червонограді була відкрита філія Нововолинського гірничо-будівельного технікуму, в якій здійснювалась підготовка спеціалістів середньої ланки за вечірньою формою навчання для підприємств Львівсько-Волинського вугільного басейну.

Нинішній навчально-виробничий корпус технікуму був збудований у 1972р. і тоді ж філія була реорганізована у самостійний гірничий технікум з денною і вечірньою формою навчання.

У 1974 році розпочинається будівництво навчального полігону, яке завершується у 1979 році. Це міні шахта на території технікуму. Підземний механічний полігон імітує високомеханізовану дільницю в умовах Західно-Українського холдингу і включає в себе відповідну систему підготовчих, очисних виробок і камер, в яких розташоване необхідне гірничо-транспортне устаткування, засоби автоматизації технологічних процесів.

Новий етап в розвитку технікуму розпочався із здобуттям Україною незалежності. У 1991 році технікум із відомчої підпорядкованості переходить у віддання Міністерства освіти України і віднесений до вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Загальна інформація

На нинішньому етапі своєї діяльності Червоноградський гірничо-економічний коледж - це ВНЗ з хорошою навчально-методичною базою, досвідченим викладацьким складом.

Червоноградський гірничо-економічний коледж має 15 лабораторій, 30 кабінетів, актову і спортивну зали, спортмайданчик, бібліотеку, навчально-виробничі майстерні, гірничий полігон.

Велика увага в коледжі приділяється комп'ютеризації навчального процесу. Все це дало можливість відкрити на базі технікуму філію економічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка.

З вересня 2002 року Червоноградський гірничо-економічний технікум почав підготовку молодих спеціалістів за чотирма новими спеціальностями:

  • "Організація виробництва",
  • "Комерційна діяльність",
  • "Економіка підприємства",
  • "Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем".

4 жовтня 2010 року наказом Міністерства освіти і науки України № 918 технікум перейменований у Державний вищий навчальний заклад "Червоноградський гірничо-економічний коледж".

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014