Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Тальянківський агротехнічний коледж Уманського НУС (04731) 9-42-44, 9-42-36
Черкаська обл., Тальнівський р-н, c. Тальянки, вул. Комсомольська 80  (карта)
http://taljanka.se-ua.net

Тальянківський агротехнічний коледж Уманського НУС

Відокремлений структурний підрозділ Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Як завжди, гостинно відчиняє свої двері для випускників шкіл та професійно-технічних училищ Тальянкiвський агротехнічний коледж – один з найстаріших середніх спеціальних навчальних закладів в Україні.

Певно, в кожному куточку нашої Черкащини (і не тільки) можна зустріти фахівців – випускників коледжу, які сумлінно працюють в сільському господарстві і з вдячністю згадують роки, проведені у мальовничих Тальянках, що на Тальнівщині.

Коледж здійснює підготовку фахівців згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, виданою 11 листопада 2011 року, серія АГ № 582570.

Підготовку молодших спеціалістів для сільського господарства Тальянківський агротехнічний коледж проводить у тісній взаємодії з районними управліннями сільського господарства і продовольства районних державних адміністрацій та обласним управлінням сільського господарства та продовольства обласної державної адміністрації.

При прийомі на навчання до технікуму надаються переваги і пільги сільській молоді.

Підготовка молодших спеціалістів проводиться за рахунок державного бюджету, коштів підприємств і організацій, коштів юридичних та фізичних осіб на підставі договорів між технікумом та підприємствами і організаціями, колективними сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами, приватними особами.

Про те, що в Тальянківському технікумі студенти опановують професії, які обрали, знає кожен. Це є початкова база майбутньої професії. Але самого навчання не достатньо для того, щоб бути всесторонньо розвиненою особистістю. Тому одним з головних факторів, який цьому сприяє є виховна робота. Мета цієї роботи – збагатити студентський світогляд і виховати в них патріотизм, гідність, любов до рідної землі, повагу до людей і до самого себе.

Робота з дітьми ведеться щоденно не тільки викладачами та вихователями, а й професійним психологом, який може допомогти в різних ситуаціях як у групах, так і індивідуально. Вся робота педагогічного колективу приносить позитивні результати.

Нашим студентам є чим займатися у вільний від навчання час. Для них діє аматорський народний ансамбль "Горлиця", народний естрадний гурт "Обрій", також нещодавно створений новий естрадний гурт "Фаворит", який радує всіх своїми авторськими піснями, є танцювальний гурт "Тальяночка", студія художнього слова "Одкровення", драмгурток.

Організовують дозвілля для студентів художні керівники, викладачі та вихователі.

Студенти коледжу беруть активну участь у фестивалях та конкурсах: "Софіївські Зорі", "Пісенні медобори", "Осінній дивограй", "Кращий по професії" та багато інших. і є їхніми лауреатами, дипломатами та призерами

Ось уже 6 років підряд наш коледж бере участь у Міжнародних виставках АГРО, які проходить у м. Києві.

Студенти коледжу займаються спортом. Для цього в їхньому розпорядженні найкраща спортивна база в області: спортивний зал, стадіон, тренажерний зал, різні ігрові майданчики та гімнастичні містечка. Завдяки цій базі наші студенти є призерами різних змагань, олімпіад та конкурсів.

Сьогодні головна мета коледжу – надати студентам сучасні знання, забезпечити високий професійний рівень, створити умови для гармонійного розвитку особистості.

Тож, якщо ви хочете опанувати котрусь із сільськогосподарських професій і якомога краще підготувати себе до дорослого життя, приїжджайте вчитися в Тальянки.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 28.12.2020