Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Луганський будівельний коледж (0642) 61-88-87, 61-89-31
м. Луганськ, вул. Оборонна 8  (карта)
http://lst.lg.ua

Луганський будівельний коледж

Луганський будівельний коледж є одним з найпопулярніших вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Донбасу. На його денному та заочному відділеннях навчаються більше 1200 студентів

Матеріально-технічна база

Матеріально-технічна база дозволяє раціонально організувати навчально-виховний процес. У наявності 2 навчальних корпуси загальною площею понад 8 тис. м2 з 49 навчальними кабінетами та 9 лабораторіями, виробничими майстернями, актова, спортивна і тренажерні зали, бібліотека з понад 60 тис. екземплярами навчальної, довідкової, методичної та художньої літератури, 2 читальні зали на 130 місць, 2 гуртожитки, буфет, їдальня, 4 комп’ютерних аудиторії тощо

На семи спеціальностях навчаються студенти денного та заочного відділень:

 • "Бухгалтерський облік",
 • "Комерційна діяльність",
 • "Організація виробництва",
 • "Будівництво та експлуатація будівель та споруд",
 • "Будівництво експлуатація автомобільних доріг та аеродромів",
 • "Монтаж та обслуговування теплотехнічного устаткування і систем теплопостачання",
 • "Архітектура та внутрішній інтер’єр"

Співпраця з ВНЗ вищих рівнів акредитації

Коледж активно співпрацює з ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації:

 • Луганським національним аграрним університетом,
 • Донбаським технічним університетом,
 • Київським національним університетом будівництва і архітектури,
 • ВНЗ Донецька, Харкова та Дніпропетровщини.

Ми маємо з ними договори про подальше навчання наших випускників за скороченим терміном.

Забезпечення навчально-виховного процесу

Навчально-виховний процес у коледжі здійснюють понад 80 викладачів, 22 з яких мають вищу категорію, 2 викладача мають педагогічне звання "викладач – методист", 2- "старший викладач", знаком "Відмінник освіти України" нагороджено 12 педагогічних працівників. Колектив коледжу до 60-річчя у 2004р. був нагороджений знаком "За заслуги перед Луганськом".

Педагогічний колектив та адміністрація коледжу приділяють значну увагу питанням самовдосконалення педагогів, вивченню та розповсюдженню передового досвіду тощо.

Цікавою є робота постійно діючого вже 6 років проблемного семінару з питань вдосконалення педагогічної майстерності викладачів, Центру науково-методичного забезпечення начально-виховного процесу.

У 2003-2004 роках коледж впровадив модульно-рейтингову систему навчання студентів, яка є авторською та адаптована у нашому колективі. У цих же роках розроблено "Алгоритм організації діяльності навчально-виховних підсистем Луганського будівельного коледжу". За цю розробку наш колектив було нагороджено МОН України, вона була продемонстрована на міжнародній виставці навчальних закладів України "Сучасна освіта".

Такий підхід до організації роботи педколективу дав можливість значно підвищити якість навчання, діяльності циклових комісій, рівень загальних заходів.

Щороку у коледжі узагальнюється досвід роботи досвідчених викладачів, який друкується у збірниках МОН України, опрацьовується у методкабінеті Української будівельної корпорації "Укрбуд". Це є кроки колективу по виходу у світ збірників "Творчий пошук" в рамках видання в серії "Навчання протягом життя".

Взагалі педагогічний та студентський колективи коледжу багато та плідно працюють над визначенням та впровадженням новітніх інноваційних форм організації навчального процесу, інформаційних технологій.

Так вже кілька років студенти навчаються за програмними комплексами "Тендер-контракт ХХІ століття", "Зодчий", "1-С Бухгалтерія", які використовуються у курсовому та дипломному проектуванні, допомагають у практичному навчанні. Рік від року зростає кількість студентів – відмінників. Кращі з них відзначаються стипендіями Президента України, Верховної Ради, Корпорації "Укрбуд", Обласної ради та обласної держадміністрації, благодійного фонду "Благовіст", Ленінської районної у м. Луганську ради.

За підсумками зимової сесії у коледжі нараховується 79 відмінників навчання.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 09.10.2014