Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Кам'янець-Подільський індустріальний коледж (03849) 2-33-83, 2-50-60
Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Суворова 17  (карта)
http://kpik.org.ua

Кам'янець-Подільський індустріальний коледж

ДВНЗ "Кам’янець-Подальський індустріальний коледж" – це сучасний вищий навчальний заклад, широко відомий своїми випускниками не тільки на території України, а й поза її межами

Історія

Кам’янець-Подільський індустріальний коледж є правонаступником Кам’янець-Подільського індустріального технікуму, заснованого в 1945 р.

За наказом Міністра освіти і науки України 7 листопада 2007р. технікум перейменовано у державний вищий навчальний заклад "Кам’янець-Подільський індустріальний коледж".

Місія діяльності коледжу полягає в якісному задоволенні потреб населення в освітніх послугах найвищого рівня, забезпеченні підприємств, установ та організацій країни кваліфікованими кадрами, всебічному розвитку молоді як особистості завдяки системному використанню в навчально-виховному процесі передових освітніх технологій.

Загальна інформація

ДВНЗ "Кам’янець-Подальський індустріальний коледж" – це сучасний вищий навчальний заклад, широко відомий своїми випускниками не тільки на території України, а й поза її межами.

Студенти – господарі свого коледжу, вони люблять його, збагачують найкращі традиції, піклуються про збереження матеріально-технічної бази. До їх послуг чудова матеріально-технічна база:

  • 83 лабораторії і аудиторії,
  • три майстерні,
  • три спортивних зали,
  • бібліотека з читальною залою,
  • актова зала,
  • мінералогічний музей.

Вивчення інформатики і комп’ютерної техніки здійснюється в 6 лабораторіях, які обладнано 79 комп’ютерами.

Два гуртожитки повністю забезпечують потреби студентів у житлі.

Забезпечення навчального процесу

Підготовку спеціалістів у коледжі здійснює висококваліфікований, згуртований педагогічний колектив, у якому працює 115 викладачів.

Працюючи в технікумі, 4 викладачі захистили кандидатські дисертації, 10 – працюють над дисертаціями, або є здобувачами при різних ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, 14 викладачів закінчили магістратуру.

Творчим надбанням колективу викладачів є публікації, програми, навчально-методичні посібники, статті методичного спрямування у педагогічних газетах і журналах. Для колективу характерна стабільність – багато викладачів, які закінчили в свій час технікум, нині працюють у коледжі.

Зусиллями працівників технікуму створено колективну монографію "Літопис Кам’янець-Подільського індустріального технікуму". У коледжі розроблено свій герб, створено прапор, гімн та друкований засіб масової інформації – газета "Індустрія".

Міжнародні зв'язки

Коледж розвиває міжнародні зв’язки. Студенти спеціальності "Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах" стажувалися в Шотландії та Англії. Підписана двостороння угода про співпрацю з Ботошанським економічним коледжем (Румунія) та іде підготовка до укладання угоди про співпрацю з ліцеєм міста Бохня (Польща).

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014