Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Дрогобицький механіко-технологічний коледж (03244) 3-52-06, 3-88-18
Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Раневицька 12  (карта)
http://dmtc.org.ua

Дрогобицький механіко-технологічний коледж

Державний вищий навчальний заклад "Дрогобицький механіко-технологічний коледж" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Дрогобицький механіко-технологічний коледж здійснює підготовку фахівців з таких спеціальностей:

  • "Діловодство".
  • "Бухгалтерський облік".
  • "Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях".
  • "Інструментальне виробництво"
  • "Обслуговування систем управління та автоматики".
  • "Розробка програмного забезпечення".

Дрогобицький механіко-технологічний коледж готує молодших спеціалістів за вказаними спеціальностями для підприємств, установ, організацій Західного регіону. Зокрема для Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Дрогобицький механіко-технологічний коледж входить в навчально-науково-виробничий комплекс при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з ступеневої підготовки фахівців за спеціальностями "Технологія машинобудування", "Документознавство" та "Бухгалтерський облік і аудит".

З 1994 року Дрогобицький механіко-технологічний коледж входить в навчально-науково-виробничий комплекс при Національному університеті "Львівська політехніка" за спеціальністю "Інженерна механіка".

Для якісної підготовки фахівців, яких потребує ринок праці, Дрогобицький механіко-технологічний коледж розвиває власне виробництво і на його основі примножує та модернізує навчально-матеріальну базу. З цією метою Дрогобицький механіко-технологічний коледж виготовляє промислову продукцію не тільки для організацій і підприємств Львівської, але й сусідніх областей.

При коледжі діють підготовчі курси для вступу до Національного університету "Львівська політехніка" та Івано-Франківського національного-технічного університету нафти і газу.

На базі коледжу діє навчально-консультаційний пункт заочного навчання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Дрогобицький механіко-технологічний коледж здійснює також перепідготовку та підвищення кваліфікації зі спеціальності "Бухгалтерський облік".

При коледжі діють тримісячні курси операторів комп’ютерного набору, секретарів-керівників, а також шестимісячні курси перепідготовки бухгалтерів. Ці курси функціонують за скеруванням осіб з числа незайнятого населення Дрогобицьким, Трускавецьким, Стебницьким та Бориславським центрами зайнятості.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 25.11.2014