Для самостійного редагування інформації зареєструйтесь на сайті.
Після цього подайте заявку на редагування.

  

Надіслати запитання до навчального закладу:

Введіть ваше ім’я, e-mail та(або) телефон, щоб отримати відповідь.


  

  

  Ваш запит буде надісланий на електронну пошту навчального закладу.
Освіта.ua не несе відповідальності за оперативність та якість відповіді на ваше запитання.


Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка" (032) 295-16-29
м. Львів, вул. Демнянська 15  (карта)
http://www.tc.lviv.ua

Технологічний коледж НУ "Львівська політехніка"

Відокремлений структурний підрозділ Технологічний коледж Національного університету "Львівська політехніка" - вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації

Загальна інформація

Від початку свого існування завдяки актуальним напрямам підготовки навчальний заклад користується чималою популярністю серед випускників шкіл.

Основою концепції розвитку коледжу є інноваційні, соціально обґрунтовані, адаптовані до світових та вітчизняних потреб освітні програми. У них органічно поєднано науку, творчість та новітні технології, без яких неможливе життя сучасного суспільства.

Навчально-виховний процес в коледжі забезпечують висококваліфіковані викладачі. Працелюбність та згуртованість педагогічного колективу, спрямована на створення міцної навчально-матеріальної бази.

У своїй роботі педколектив, керується тим, що кожен випускник коледжу повинен відбутися не тільки як кваліфікований спеціаліст, а як особистість, громадянин, патріот Української держави.

Спираючись на здобутки попередників викладацький склад та студентство впевнено крокують у майбутнє.

Історія

Діяльність Відокремленого структурного підрозділу Технологічного коледжу Національного університету "Львівська політехніка" як навчального закладу розпочалася 6 червня 1947 року, коли наказом союзного міністерства промисловості засобів зв'язку було створено Львівський електромеханічний технікум, який у 1963 році був перейменований у Львівський технікум радіоелектроніки.

У жовтні 1994 року рішенням Міжгалузевої акредитаційної комісії технікум був акредитований в цілому, був змінений його статус з присвоєнням нової назви - Коледж "Західноукраїнський колегіум".

28 листопада 2003 року на базі реорганізованого коледжу постановою Кабінету Міністрів України був утворений Західноукраїнський інститут інформаційних технологій та управління при Донецькій державній академії управління.

Коледж Західноукраїнського інституту інформаційних технологій та управління при Донецькому державному університеті управління, як структурний підрозділ інституту, створений Наказом Міністерства освіти і науки України від 26 березня 2004 року № 250 на базі професійно-технічного училища № 53 м. Львова, що ліквідоване.

З 2005 р. інститут носить назву Львівський державний інститут новітніх технологій та управління імені В'ячеслава Чорновола, яка йому присвоєна за розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 липня 2005 року № 283-р., а Коледж Західноукраїнського інституту інформаційних технологій та управління при Донецькому державному університеті управління перейменовано в Коледж Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В. Чорновола.

З метою реалізації ступеневої системи підготовки фахівців шляхом реорганізації Львівського державного технікуму дизайну згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 18 грудня 2006 року № 829 створений у складі Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола, як структурний підрозділ, Технікум дизайну Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола зі збереженням ліцензованого обсягу на підготовку молодших спеціалістів.

Технологічний коледж Національного університету "Львівська політехніка" створено шляхом реорганізації Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола та приєднання його до Національного університету "Львівська політехніка" згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 24 грудня 2010 року № 1284 "Про реорганізацію Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола", Наказу Національного університету "Львівська політехніка" від 24.01. 2011 року № 9-10 "Про створення в складі Національного університету "Львівська політехніка" структурного підрозділу "Навчально-науковий інститут новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола"", Наказу Національного університету "Львівська політехніка" від 27.05. 2011 року № 407-1-10 "Про створення відокремленого структурного підрозділу – Технологічного коледжу Національного університету "Львівська політехніка" на базі реорганізованого Коледжу Львівського державного інституту новітніх технологій та управління імені В’ячеслава Чорновола.

За матеріалами: Освіта.ua
Оновлено: 07.10.2014